Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 11

Θέμα: Server 1 ~ Cyberia

Seitan Alaman
    Guest

Wink Server 1 ~ Cyberia

Στην πρώτη έκδοση του server 1 η συμμαχία μου έφτασε πολύ κοντά στην ολοκλήρωση του Παγκόσμιου Θαύματος αλλά τελευταία στιγμή μας προλάβανε από άλλη συμμαχία.Στον server 2 ελπίζουμε να τα καταφέρουμε αλλά και πάλι υπάρχουν κάποιες αμφιβολίες.Στην καινούργια έκδοση του server1 θέλω να το έχω σίγουρο ότι θα τα καταφέρουμε.Προσκαλώ από τώρα,όσοι έμπειροι παίχτες θέλουν να ολοκληρώσουν το Παγκόσμιο Θαύμα και να συμμετέχουν σε μια από τις μεγαλυτερες συμμαχίες που θα υπάρξουν μπορούν να με ακολουθήσουν.Αυτά είναι τα στατιστικά.Ακολουθήστε με.

Server 1

Εγγραφές : 16/3/09
    Επανεκκίνηση : 18/3/09
    Όνομα : Valley Keeper
    Χωριό : Master Valley
    Θέση : Νοτιοδυτικά
    Φυλή : Ρωμαίοι
    Συμμαχία : Cyberia

Seitan Alaman
    Guest

Προεπιλογή

Όποιος θέλει μπορεί να το γράψει εδώ...

Προεπιλογή

Eνδιαφερομαι, ειμαι και εγω εμπειρος και επεζα στον σερβερ1 τωρα στον 2 και ειμαι σε καλλη συμμαχια, επισης πεζω και στον σερβερ 4.Πες μου αν ειναι σε ποια θεση θα ειναι το χωριο σου, π.χ. νοτιοδυτικα.(Aν θες στειλε μου προσωπικο μυνημα)

Περιοχή
    salonika!!

Προεπιλογή

και εγω μεσα ειμαι... εχω μεγαλη εμπειρια... ειχα παιξει και στον σ1.. παιζω και σε σ4 τωρα.. μπορειτε να με υπολογιζετε και εμενα... (το ονομα χρηστη μου ειναι ιδιο με αυτο που εχω και στο φορυμ)

παμε για το θαυμα... (απο τωρα!!!)

Thumbs down

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Seitan Alaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην πρώτη έκδοση του server 1 η συμμαχία μου έφτασε πολύ κοντά στην ολοκλήρωση του Παγκόσμιου Θαύματος αλλά τελευταία στιγμή μας προλάβανε από άλλη συμμαχία.Στον server 2 ελπίζουμε να τα καταφέρουμε αλλά και πάλι υπάρχουν κάποιες αμφιβολίες.Στην καινούργια έκδοση του server1 θέλω να το έχω σίγουρο ότι θα τα καταφέρουμε.Προσκαλώ από τώρα,όσοι έμπειροι παίχτες θέλουν να ολοκληρώσουν το Παγκόσμιο Θαύμα και να συμμετέχουν σε μια από τις μεγαλυτερες συμμαχίες που θα υπάρξουν μπορούν να με ακολουθήσουν.Αυτά είναι τα στατιστικά.Ακολουθήστε με.

Server 1

Εγγραφές : 16/3/09
    Επανεκκίνηση : 18/3/09
    Όνομα : Valley Keeper
    Χωριό : Master Valley
    Θέση : Νοτιοδυτικά
    Φυλή : Ρωμαίοι
    Συμμαχία : Cyberia
    Μου θυμιζεις λιγο ποιος ησουν???
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gorgis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eνδιαφερομαι, ειμαι και εγω εμπειρος και επεζα στον σερβερ1 τωρα στον 2 και ειμαι σε καλλη συμμαχια, επισης πεζω και στον σερβερ 4.Πες μου αν ειναι σε ποια θεση θα ειναι το χωριο σου, π.χ. νοτιοδυτικα.(Aν θες στειλε μου προσωπικο μυνημα)
    Η πολλη η εμπειρια θα σε φαει εσενα...(το γραφει,νοτιοδυτικα θα ναι...)

giterian
    Guest

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jamesbond1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου θυμιζεις λιγο ποιος ησουν???

Η πολλη η εμπειρια θα σε φαει εσενα...(το γραφει,νοτιοδυτικα θα ναι...)
    θελω να μπω στη συμμαχία σου δεν ειμαι πολύ καιρο στον σερβερ 4 αλλά έχω εμπειρία πλυθησμος30 χωριό ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, συντεταγμενες - - Ρωμαίος please ενταξτε με στη συμμαχία σας!!!!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη escapecfu : 15-03-09 στις 19:30

Περιοχή
    salonika!!

Προεπιλογή

το θεμα ειναι φιλε μου.. οτι εδω εναι συμμαχια στον σ1... οχι στον σ4.... αν θεσ συμμαχια βαλε στο φορυμ στο σημειο για αναζητηση συμμαχιων κοσμοσ 4 και ολο και καποιος θα σε παρει σε συμμαχια

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Seitan Alaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όποιος θέλει μπορεί να το γράψει εδώ...
    ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΠΟΙΟΣ ΗΣΟΥΝ ΣΤΟΝ S1 ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ

Προεπιλογή

Καταρχάς παίδες να ευχηθώ σε όλους καλή τύχη και ευχάριστες ώρες παιχνιδιού. Όσοι γνωρίζουν το τράβιαν ξέρουν ότι πρόκειται για το κορυφαίο ίσως στο είδος του παιχνίδι. Από την 4χρονη εμπειρία μου πρόσεξα ότι οι Έλληνες είναι μακράν οι καλύτεροι παίκτες τόσο στους "δικούς μας" σέρβερς όσο και στον διεθνή speed server. Η προσαρμογή ενός νέου Έλληνα παίκτη από αρχάριο σε επικίνδυνο αντίπαλο, είναι τόσο γρήγορη που πραγματικά εκπλήσει. Καλή τύχη και στις συμμαχίες που θα δημιουργηθούν. Αν και παραδοσιακά ξεκινώ στα νοτιοανατολικά εν τούτοις θα εισέλθω στην συμμαχία ΕΕΧ η οποία ανέκαθεν εκεί δραστηριοποιείται. Θα σας δω λοιπόν όλους εκεί και ελπίζω να είμαστε "σύμμαχοι"

Το avatar του χρήστη globalklima
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ / ΓΛΥΦΑΔΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Iapetos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχάς παίδες να ευχηθώ σε όλους καλή τύχη και ευχάριστες ώρες παιχνιδιού. Όσοι γνωρίζουν το τράβιαν ξέρουν ότι πρόκειται για το κορυφαίο ίσως στο είδος του παιχνίδι. Από την 4χρονη εμπειρία μου πρόσεξα ότι οι Έλληνες είναι μακράν οι καλύτεροι παίκτες τόσο στους "δικούς μας" σέρβερς όσο και στον διεθνή speed server. Η προσαρμογή ενός νέου Έλληνα παίκτη από αρχάριο σε επικίνδυνο αντίπαλο, είναι τόσο γρήγορη που πραγματικά εκπλήσει. Καλή τύχη και στις συμμαχίες που θα δημιουργηθούν. Αν και παραδοσιακά ξεκινώ στα νοτιοανατολικά εν τούτοις θα εισέλθω στην συμμαχία ΕΕΧ η οποία ανέκαθεν εκεί δραστηριοποιείται. Θα σας δω λοιπόν όλους εκεί και ελπίζω να είμαστε "σύμμαχοι"

Φιλε μου Iapete Ελπιζω να καταλαβες ποιος ειμαι , Νοτιοδυτικα θα ερθει ολη η παρεα και θα ψαξω να σε βρω να κανουμε την δυνατοτερη συμμαχια στον 1.
    Αν μπορεις στειλε μου μεσα ή skype με τι ονομα θα μπεις για να σε βρω, αν βεβαια με θες συμμαχο και συμπολεμιστη.
    Καλη συνεχεια και καλη επιτυχια σε ολους .
    Με εκτιμηση Globalklima.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. server 2
    By natasha in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-07-13, 17:19
  2. Server 5
    By indefix_95 in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-10, 15:12
  3. Grx server
    By jamesbond1 in forum Αρχείο Speed 2
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-09, 12:17
  4. server 4 &2
    By GEIA SAASS in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-09, 13:53

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές