Σελίδα 5 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 98

Θέμα: WW..1 μηνας ακομα..Diplomacy,Politics and news

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CESK Εμφάνιση μηνυμάτων

φιλε val (πες μου κ το ονομα σου) δεν το παιζω ξερολας,ουτε θα επημινω σε κατι που δεν ειμαι 100% συγουρος αλλα ξαναλεω οταν μιλησαμε με S.E. ειπαν οτι ειχαν προβλημα με τους ΗΕRΟ! απ την στιγμη που ειχαν προβλημα με καποια συμμαχια μας,η συζητηση τελειωσε εκει!
    δεν κατσαμε να πουμε τι προβλημα εχουν,ουτε αν εχουν προβλημα με τους ΗΕRΟ -/- η τους +/-! ουτε αν ειχαν προβλημα με την ηγεσια της ΗΕRΟ η ολλα τα μελοι της!
    οποτε το

δεν κωλαει καπου!
    Οταν μιλας με τον ανθρωπο π εκανε την συμμαχια με τους -Α-
    κ του λες οτι οι ηρωες δεν ειστε που δεν τους θελετε?
    πως γινεται να μην κολλαει?

η ελενα δεν τους ηθελε,και μαλιστα τσακωθηκα μαζι της...
    και μετα απο λιγο καιρο,οπως θυμασαι,τα σπασαμε και με εσας,κ με εκεινη...

με τους S.E. ομως δεν εχετε απλα κοινους εχθρους οπως λες!
    οτι συμμαχια εχετε οι REVENCE ,εχουν κ οι S.E. k το αναποδο!
    σε καθε σερβερ τα wing εχουν κοινη στρατιγικη με την μητρικη συμμαχια τους! γιαυτο λεγονται κ wing! λοιπον ακομα κ τα wing της REVENCE εχουν συμμαχισει με την S.E. κ το αναποδο!
    δεν νομιζω οτι τα wing κ των δυο σας, το καναν ενω οι μητρικες δεν συμφωνησατε!
    επειδη στην αρχη,το σκεφτηκα κ λιγο...
    μπορω να σου πω..κολλησα κιολας...λεω λες να εχει δικιο?
    τα wing οπως και η μαμα,εχουν συμμαχια μονο με την S.E trademark
    και μαλιστα συμφωνο....
    αυτη η συμμαχια ηταν καποτε η H3(hero 3)...και απλα ειπαμε να μην χτυπηθουμε...
    γιατι με καποιους γνωριζομαστε....

με λιγα λογια REVENCE,S.E.,XXX,EPR,REBELS,OLYMP,AR ktl ktl ειστε ενας μεγαλος συνασπισμος!
    αν βγαλεις την Σ.Ε και την Α.Ρ...εισαι μεσα....

η μονη διαφορα ειναι οτι η μητρικες ρεβενσε κ σ.ε. δεν ειστε κ επισημα! το τονιζω ΕΠΙΣΗΜΑ γιατι ανεπισημα ακομα κ ατομο της ηγεσιας της ρεβενσε ειπε οτι με S.E. ειστε συμμαχοι! απ το μυαλο του το εβγαλε?
    βαρεθηκα να σου λεω τι υπαρχει...
    αλλωστε τι σε νοιαζει..?αφου δεν παιζει ρολο η στρατηγικη κ η διπλωματια...
    μονο να καταστρεφετε καπιταλς,κ να εχετε καλα στατιστικα σας νοιαζει...
    και στο endgame,εχει ο θεος!

επισης ουτε η S.E. ουτε η REVENCE χτυπαει η μια την αλλη!
    ουτε τωρα ουτε στο engame! ετσι δεν ειναι?
    ολλα αυτα δεν δειχνουν οτι ειστε ενας μεγαλος συνασπισμος???
    επισης περα απο 2 δικες σου επιθεσεις...κ μια τ λιζαρντ...
    δεν εχουμε κτυπηθει ποτε με εσας....
    οποτε αυτο π λες...απλα δεν λεει τπτ...
    οταν εισαι σε διαφορετικα τεταρτημορια,λογικο ειναι να μην κτυπιεσαι..
    πες μ εναν καλο λογο να φυγω απο τα -,+ να παω στα +,- να βαρεσω...ετσι στα καλα καθουμενα...

κανενα προβλημα αλλα το na συμμαχei το 70% του σερβερ εναντια στο 30%,οπως κ να το κανεις δειχνει κινηση απελπισιας!
    ειδικα οταν εχετε μαζεψη ακομα κ την σαρα κ την μαρα για να αυξησετε τις πιθανοτητες να παρετε το θαυμα!
    ειμαστε πολυ απελπισμενοι....αφου ειμαστε κατι αμπαλοι,π τα βαζουν με τους καλυτερους τ κοσμου
    (αφου τα στατιστικα τους...ουτε ο κομ!!!!!!):P

απο ποτε tgr,sol,kai O-() ειναι το 30% αληθεια..?
    γτ μαλλον εγω τα βλεπω αλλιως....
    και ολοι μαζι να παμε οπως λες...παλι λιγοτεροι ειμαστε....

τεσπα αφου το μονο που σας νοιαζει ειναι το θαυμα καλα κανετε!
    εντελως παραλογο...εχεις δικιο..
    παιζω 12 μηνες ενα game,το οποιο για να το νικησεις...πρεπει να σηκωσεις το θαυμα...
    αλλα δν πρεπει να με νοιαζει....

αφου δεν σας νοιαζει εσας,και δειξατε ποσο τεραστια συμμαχια ειστε...
    και αφου εσας σας νοιαζει το παιχνιδι..και οχι η νικη....μην ασχολιθειτε με τα θαυματα
    αφηστε σε εμας τους αφελεις,κ αμπαλους να τα παρουμε,μαζι με τα πλανς..

αντε κ το πηρατε το θαυμα,θα το χαρητε?
    αν νικησω ρε αρη...θα το χαρω...
    γιατι το να παιζεις με σχεδιο,και οργανωμενα...θελει περισσοτερο κοπο
    απο το οτι να'ναι...και το γιουρια...
    Το παιχνιδι ειναι πολεμικο....αλλα τους πολεμους τους κερδιζει η πολιτικη
    και η στρατιγικη...
    βεβαια καμμια φορα...επειδη ειμαστε κ ελληνες...το οτι ναναι,ειναι πιο αποτελεσματικο..

ο λογος που τα λεω ολλα αυτα ειναι για να φανουν καποιες αληθειες κ γιατι μεχρι τωρα οι περισσοτεροι λεγατε οτι εμεις ειμαστε το φαβορι,αρα αν χανατε η απαντηση σας θα ηταν ,οκ φαβορι ησασταν...φυσικο ειναι! αν παλι κερδιζατε,θα λεγατε εισασταν φαβορι κ τελικα χασατε!
    οποτε τωρα μας λετε εμας φαβορι...ωστε να εχετε εσεις την δικαιολογια?

δεν ψαχνουμε ρε μαν δικαιολογιες.....
    και δεν σας ειπαμε κ ποτε φαβορι...ουτε outsider...
    γτ κανεις δεν ξερει ακομα τι γινεται στν σερβερ για να το πει...
    ποτε αλλωστε δεν νικαει ο καλυτερος,αλλα ο πιο εξυπνος,ετοιμος
    και τυχερος...

ουτε καν οι συμμαχοι??? τοτε γιατι δεν ερχονται μαζι σας? τι φοβουνται?
    οταν μου δωσεις καποιο στοιχειο,τοτε θα ξαναμιλησουμε σοβαρα!
    με αερολογιες δεν θα κατεφερεις τιποτα!
    ποιος σου ειπε οτι δεν μας το εχουν προτεινει?χα..
    λιγο με νοιαζει να σε πεισω..ουτε καν κ αν ειναι αληθεια..η ψεματα..
    παντως οταν εγω σας ειχα συμμαχους..δεν ηθελα ουτε να σας ακουω..οποτε δεν θα μ φανει παραξενο..

αφου χτυπαμε ολλο τον σερβερ (εκτος απ τους συμμαχους) κ δεν εχουμε συμμαχιση με ολλο τον σερβερ,φυσικο ειναι να μην μας θελουν!
    δεν μασαμε τα λογια μας,δεν το παιζουμε ουδετεροι ουτε αφηνουμε τους αλλους να σκοτωνονται μεταξυ τους για να εχουν εχθρες κ απωλειες για να παρουμε στο τελος ενα θαυμα!
    τετοια νικη,δεν την θελουμε!
    μπραβο σου ρε φιλε...αυτη ειναι η δικη σου πολιτικη....
    εμεις παλι καθαρισαμε το τεταρτημοριο μας
    και φτιαξαμε τις συμμαχιες μας μετα με την ησυχια μας,ωστε να ειναι ετοιμες για το θαυμα...
    εσεις θελατε να κτυπατε τους παντες...
    μην κλαιγεστε τωρα ομως....γτ αυτο κανετε..

την μ@λ@κι@ μαγκια..δεν γινεται να την κανουμε...
    βαρεσατε τους παντες...κ δεν σας θελει κανενας..
    οποτε τι περιμενες...?
    παιξατε χωρις καμμια στρατηγικη...και χωρις καμμια φιλοσοφια..
    φτιαξατε μονο εχθρους..και καθολου φιλους...
    οποτε τωρα..μην κλαιγεστε...
    απλα δεν καναμε τις βλακειες τις δικες σας...

το ονομα μ ειναι Αλεξ(και μολις τελειωσα!)

Υ.Γ.σαυρα...δεν σ απανταω..αληθεια,
    εισαι μακραν ο πιο ακυρος...κ λες οτι σ κατεβει...
    ασε τον αρη να μιλαει καλυτερα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη val_ : 08-10-09 στις 04:58

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lizard Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλά στα λέει ρε αλήτη cesk,τους βάρεσες τόσες φορές και κλαίγανε τα καϊμένα τώρα θα σε βαρέσουν και αυτοί...
    σα τον Χλαπάτσα (της ελλάδος τα παιδιά) μου ακούγετε ο τζαβέλας...
    ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ,ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=W96jdCTE-2s
    Στη συμμαχία σου υπάρχει ένας πολύ καλός παίχτης του τράβιαν (κατά την προσωπική μου εκτίμηση ο καλλίτερος στον s4).
    Φιλική συμβουλή: Μάθε τράβιαν απ τον κενπάτσι μπας και φτιάξεις κανένα λογαριασμό της προκοπής σε επόμενο σέρβερ και σταμάτα να γράφεις ανοησίες στο φόρουμ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tzavelasf : 07-10-09 στις 22:51

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tzavelasf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη συμμαχία σου υπάρχει ένας πολύ καλός παίχτης του τράβιαν (κατά την προσωπική μου εκτίμηση ο καλλίτερος στον s4).
    Φιλική συμβουλή: Μάθε τράβιαν απ τον κενπάτσι μπας και φτιάξεις κανένα λογαριασμό της προκοπής σε επόμενο σέρβερ και σταμάτα να γράφεις ανοησίες στο φόρουμ.
    Πίστεψε με με τον kenpachi είχα τη χαρά να συνεργαστώ πολλές φορές μέχρι στιγμής στο σέρβερ
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Προεπιλογή

tzavelasf
    Αγαπητέ Αρη
    Olympiakos
    φίλε Άρη
    val_
    μπραβο σου ρε φιλε
    μεγαλη αγαπη μου δειχνετε! παλιοπαιδα με συγκινησατε!

παμε τωρα στα σοβαρα!
    αυτο καταλαβατε,οτι κλαιγομαι? τις συμμαχιες που σας λεω δεν της ειδα χτες,τις εχετε κανα δυμηνο αν θυμαμε καλα! αν ηθελα να κλαφτω,εκτος οτι δεν ειναι του χαρακτηρα μου,θα το εκανα τοτε! δεν θα περιμενα το τελος του σερβερ για να τα πω! ο αλεξ μιλησε για το τι ειναι θεμιτο κ απελπιστικο κ του απαντησα οτι ειναι κινηση απελπισιας να συμμαχεις με ολλο τον σερβερ κ να μαζευεις οτι........ υπαρχει στον σερβερ για αυξησετε τις πιθανοτητες νικης! αν ηθελα να κλαφτω,δεν θα με συμφαιρε να λεω οτι εχετε κ πολλα........στa wing κ συμμαχιες σας!

αλεξ απο ποτε ειναι μ@λ@κ.. να χτυπας τους αντιπαλους σου κ ειναι μαγκια κ στρατιγικη να τα εχεις καλα με ολλους,να βγαζεις την ουρα σου απ εξω,να φταιχνεις καθε βδομαδα wing κ συμμαχιες με ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ να παρεις ενα θαυμα? (μην παιζεις με τις λεξεις,δεν ειπα οτι εμενα δεν με νοιαζει το θαυμα αλλα οκ υπαρχουν κ αλλα πραγματα σ ενα game που διαρκει 12 μηνες!)
    αν ειναι ετσι,στον επομενο σερβερ οταν κανω εγραφη,να βαλω ενα βοτακι να μου φτιαχνει χωρια κ να ξαναμπω οταν βγουν τα σχεδια!

ειπες ακομα κ να συμμαχισετε με Σ.Ε. παλι θα ειστε λιγοτεροι απο εμας! με τοσες συμμαχιες εχεις χασει τα νουμερα νομιζω! :P
    εμεις εχουμε 19 συμμαχιες κ μονο η REVENCE εχετε 24!
    μονο η REVENCE ειστε ηδη περισσοτεροι! (αυτο ειναι απαντηση κ σ εσενα τσαβελα που λες οτι μεχρι πριν το 70/30 ηταν υπερ μας! ποτε δεν υσχυε αυτο,το βλεπεις κ μονο σου)
    αλεξ αν προσθεσεις κ τις συμμαχιες της Σ.Ε. που τουλαχιστον ακομα δεν ειναι κοινες μαζι σας,ειναι αλλες 14! συνολο 38 vs 19!
    κ δεν μιλαω για κατι συμμαχιες κ των δυο σας που εχουν απο 35 κ 43 συμμαχιες η καθε μια τους!(ελεος)
    αν υπολογισεις κ αυτες....αστο...μεχρι αυριο θα μετραω συμμαχιες σας!

S.E. = 6 ακαδημιες!!
    REVENCE = 11 ακαδημιες!!!

εχετε μαζευψη οτι σκορπια συμμαχια υπαρχει στον σερβερ
    (πρωην black,black2,dragons, dragons2,Πρωην Stercus Accidit ktl )κ τους κανατε ακαδημια σας!
    ακαδημιες με μεσο ορο συμμαχιας 567ποπ! (Σ.Ε.)
    ακαδημιες me 1000pop k ονομα REVENCE-S.MARKET
    τι ειναι σκλαβενιτης η βασιλοπουλος?

στρατιγικη ειναι να φτιαχνετε ακαδημιες-φαρμες σε ολλο το χαρτι που δεν μπορειτε να υποστηριξετε σε αμυνες με σκοπο να σας στειλουν 1000 κροπ κ 100 αμυντικα ο καθε παιχτης τους???
    εγω απελπισια κ εκμεταλευση το λεω,οχι στρατιγικη!

κανεις δεν κλαφτηκε κ καμια ηττοπαθεια! σας ειπα καλα κανετε αλλα για μενα ολλα αυτα ειναι κινησεις απελπισιας!
    αυτη ειναι η αποψη μου κ υποτιθετε το ποστ το ανοιξατε για να μιλησουμε με θεμα "πολιτικη κ νεα του σ4"
    γιαυτο πεζουμε ενα ονλινε παιχνιδι που αντιπαλοι κ συμμαχοι ειναι κανονικοι ανθρωποι κ οχι ενα pc.
    για να υπαρχει ανταγωνισμος,πηραγματα κτλ αλλιως θα περναμε ενα age of empire na γλυτωναμε τα gold που εχει κ 100 φορες καλυτερα γραφικα! να μην παταω να δω την πρωτευουσα μου(15αρι) κ να βλεπω μια "πιτσα" σκετο τυρι!

εσεις μιλησατε για θεμιτα κτλ κ απαντησα! μην μου λετε λοιπον οτι κλεγομαι!
    εσεις την αλλη φορα βγηκατε κ μου λετε "τετοια στατιστικα ουτε στους κομ δεν εχουν γιατι εκει εχουν ορια κ ξερουν να παιζουν!"
    απαντησα χωρις να πω τιποτα για τα στατιστικα μου κ μου λετε κοκορευομαι για τα στατιστικα μου????
    ποτε μιλησα για τα στατιστικα μου??? (δειξτε μου ενα μηνημα) εσεις εχετε κολησει μ αυτα!!

λετε μεχρι τωρα ελεγα ο συνασπισμος Ο θα σας σκισει κ τωρα λεω ειναι ένα ταπεινό μαγαζάκι!
    καταρχην δεν εκπροσωπο τον συνασπισμο! τις αποψεις μου λεω κ δεν ειπα τιποτα απ τα δυο!
    ειχα πει "η GNG ειναι η επιθετικοτερη συμμαχια γιατι ετσι χαιρομαστε το game,παραλληλα φτιαχνουμε χαμμερ κ αμυνες για το θαυμα"

για να τελειωνουμε με το θεμα συνασπισμος S.E. + REVENCE
    το ειπατε,ουτε ο ενας ουτε ο αλλος θα χτυπηθητε στο engame! το ιδιο πραγμα λεω κ εγω!
    1)δεν θα χτυπηθητε μεταξυ σας!
    2)οτι χαμμερ εχετε κ οι δυο θα το ριξετε πανω μας!
    3)ακομα κ να μην εχετε συμμαχιση μεχρι τοτε,αν τα δειτε σκουρα θα το κανετε!
    αυτο δεν ειναι συνασπιμος? πως το λετε φιλικες σχεσεις? ουσιαστικα το ιδιο πραγμα ειναι?

tsabela
    Εσείς προτιμήσατε να δημιουργήσετε από την αρχή ένα δίπολο στο σέρβερ, κάτι στο οποίο ήμουν αντίθετος και φυσικά σου απάντησα αρνητικά όταν με ρώτησες προς ποια κατεύθυνση βρισκόμασταν, επιλέγοντας να συνεχίσουμε με πλήρη αυτοδιάθεση (ως -Α- πάντα). Φωνές που μας παρότρυναν να έρθουμε μαζί σας υπήρχαν, αλλά ήταν παιχτών (μπαρμπαγιώργων) στην -Α- και τελικά αυτοί επέλεξαν να έρθουν μαζί σας, αγνοώντας πως χτυπήθηκαν από σας (θυμάσαι την πρώτη στούκα σου ε?).

αυτο προτιμησαμε γιατι δεν υπαρχουν ουδετεροι παιχτες κ συμμαχιες!(για ενεργους παιχτες μιλαω)
    υπαρχουν συμμαχοι κ αντιπαλοι! ουδετεροι ειναι στην αρχη,καποια στιγμη το αργοτερο στο engame θα γινουν αντιπαλοι,οπως εσεις!
    ακομα την θυμαμε κ πρεπει να εχω την αναφορα!
    οριακη στουκα! 99.6% απωλειες ειχατε!

val_
    ποιος σου ειπε οτι δεν μας το εχουν προτεινει?χα..
    λιγο με νοιαζει να σε πεισω..ουτε καν κ αν ειναι αληθεια..η ψεματα..
    παντως οταν εγω σας ειχα συμμαχους..δεν ηθελα ουτε να σας ακουω..οποτε δεν θα μ φανει παραξενο..
    σου ειπα γιατι δεν μας θελει ολλος ο σερβερ οπως λες κ το αναλυσα σε πρωιγουμενο μηνημα!
    εχουμε δυνατες φιλιες κ πολλους αντιπαλους! τα ουδετερα κ καλα με ολλους δεν ειναι για εμας!
    ενα παιχνιδι ειναι,δεν θα κατεβουμε σε εκλογες!

αφου το προτειναν,γιατι δεν τους πηρατε?
    παρτε τους κ καντε τους REVENCE-MINI MARKET :P:P

γιατι δεν ηθελες να μας ακους??? δεν θυμαμε να ειχε γινει κατι! εξηγησετε το μου αυτο. τι ειχαμε κανει δηλαδει?
    πραγματικα ειμαι περιεργος!

Cesk
    -|FIGHT|FOR|HONOUR|-

Προεπιλογή

παμε τωρα στα σοβαρα!
    αυτο καταλαβατε,οτι κλαιγομαι? τις συμμαχιες που σας λεω δεν της ειδα χτες,τις εχετε κανα δυμηνο αν θυμαμε καλα! αν ηθελα να κλαφτω,εκτος οτι δεν ειναι του χαρακτηρα μου,θα το εκανα τοτε! δεν θα περιμενα το τελος του σερβερ για να τα πω! ο αλεξ μιλησε για το τι ειναι θεμιτο κ απελπιστικο κ του απαντησα οτι ειναι κινηση απελπισιας να συμμαχεις με ολλο τον σερβερ κ να μαζευεις οτι........ υπαρχει στον σερβερ για αυξησετε τις πιθανοτητες νικης! αν ηθελα να κλαφτω,δεν θα με συμφαιρε να λεω οτι εχετε κ πολλα........στa wing κ συμμαχιες σας!
    Εγω αυτο π βλεπω,ειναι οτι μιλας το λιγοτερο με ηττοπαθεια..
    κ οτι μαλλον μαζευεις απο τωρα δικαιολογιες...
    μπορει και να ειναι ιδεα μ...
    αλλα πιστευω οτι αν στο τελος χασετε...αυτα θα λετε για να"μειωσετε" την νικη μας..

αλεξ απο ποτε ειναι μ@λ@κ.. να χτυπας τους αντιπαλους σου κ ειναι μαγκια κ στρατιγικη να τα εχεις καλα με ολλους,να βγαζεις την ουρα σου απ εξω,να φταιχνεις καθε βδομαδα wing κ συμμαχιες με ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ να παρεις ενα θαυμα?
    δεν ειμαστε ποτε ουδετεροι...και μπορεις να ρωτησεις τους SOL-,+
    αν ειμαστε ουδετεροι η οχι....

(μην παιζεις με τις λεξεις,δεν ειπα οτι εμενα δεν με νοιαζει το θαυμα αλλα οκ υπαρχουν κ αλλα πραγματα σ ενα game που διαρκει 12 μηνες!)
    αν ειναι ετσι,στον επομενο σερβερ οταν κανω εγραφη,να βαλω ενα βοτακι να μου φτιαχνει χωρια κ να ξαναμπω οταν βγουν τα σχεδια!
    δεν ξερω για σενα...αλλα πολλοι το κανουν!

ειπες ακομα κ να συμμαχισετε με Σ.Ε. παλι θα ειστε λιγοτεροι απο εμας! με τοσες συμμαχιες εχεις χασει τα νουμερα νομιζω! :P
    εμεις εχουμε 19 συμμαχιες κ μονο η REVENCE εχετε 24!
    μονο η REVENCE ειστε ηδη περισσοτεροι! (αυτο ειναι απαντηση κ σ εσενα τσαβελα που λες οτι μεχρι πριν το 70/30 ηταν υπερ μας! ποτε δεν υσχυε αυτο,το βλεπεις κ μονο σου)
    αλεξ αν προσθεσεις κ τις συμμαχιες της Σ.Ε. που τουλαχιστον ακομα δεν ειναι κοινες μαζι σας,ειναι αλλες 14! συνολο 38 vs 19!
    κ δεν μιλαω για κατι συμμαχιες κ των δυο σας που εχουν απο 35 κ 43 συμμαχιες η καθε μια τους!(ελεος)
    αν υπολογισεις κ αυτες....αστο...μεχρι αυριο θα μετραω συμμαχιες σας!

S.E. = 6 ακαδημιες!!
    REVENCE = 11 ακαδημιες!!!
    καταρχην...θα ξαναπω,αυτο π ειχα πει ξανα...
    τα στατιστικα ειναι ο καλυτερος τροπος,να πεις ψεματα...
    Δεν μπορεις να μετρας δυναμη συνασπισμου(οχι συμμαχιας)
    με βαση τα wing....
    η Revenge ειμαστε τα -,+...με εξαιρεση τους G-τοπο
    TGR k SOL einai τα -,- με εξαιρεση τους Revenge+

εσεις σαν O- ειστε τα 2/3 των +,+
    και το 1/3 (και παραπανω) των +,-
    ουσιαστικα ενα τεταρτημοριο ακομα...

οποτε αν παμε με Σ.Ε τοτε θα ειμαστε ισα...
    εγω ετσι τα βλεπω....δεν μιλαω με τον αριθμο των ακκ..
    αλλα με την δυναμικοτητα των συμμαχιων...

εχετε μαζευψη οτι σκορπια συμμαχια υπαρχει στον σερβερ
    (πρωην black,black2,dragons, dragons2,Πρωην Stercus Accidit ktl )κ τους κανατε ακαδημια σας!
    oi black ειναι oi revenge+
    καο i dragons i revenge*(καμμια σχεση βεβαια απο τοτε,με τωρα)
    αν εσυ τους θεωρεις ακυρους...οκ

η stercus ειναι απλα φιλοι απο αλλον σερβερ...κ ηρθαν μαζι μας..
    ναι ναι...εχουμε κ φιλους!!

ακαδημιες me 1000pop k ονομα REVENCE-S.MARKET
    τι ειναι σκλαβενιτης η βασιλοπουλος?
    το οτι γραφει revenge δεν παει να πει οτι ειναι κιολας...
    αν δεις αναλαιζερ(μην μ πεις οτι δεν βλεπεις...ετσι δεν εκανες την στουκα τις προαλλες)
    εχουν απορροφηθει..απο αλλη συμμαχια...
    κ δεν εχουν συμμαχια πλεον με εμας...

στρατιγικη ειναι να φτιαχνετε ακαδημιες-φαρμες σε ολλο το χαρτι που δεν μπορειτε να υποστηριξετε σε αμυνες με σκοπο να σας στειλουν 1000 κροπ κ 100 αμυντικα ο καθε παιχτης τους???
    εγω απελπισια κ εκμεταλευση το λεω,οχι στρατιγικη!
    ολα μα ολα τα wing μας..ειναι στα -,+...
    κ πιστεψε με...μπορουμε να τα βοηθησουμε...
    κ το εχουμε κανει...πολλες φορες...

εσεις την αλλη φορα βγηκατε κ μου λετε "τετοια στατιστικα ουτε στους κομ δεν εχουν γιατι εκει εχουν ορια κ ξερουν να παιζουν!"
    απαντησα χωρις να πω τιποτα για τα στατιστικα μου κ μου λετε κοκορευομαι για τα στατιστικα μου????
    ποτε μιλησα για τα στατιστικα μου??? (δειξτε μου ενα μηνημα) εσεις εχετε κολησει μ αυτα!!
    σε αυτο εχεις μαλλον δικιο....απλα πληρωνεις μαλλον..τις βλ..ες του κ.σαυρα
    αν κ αυτο δινει την λυση:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο val_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Γ.σαυρα...δεν σ απανταω..αληθεια,
    εισαι μακραν ο πιο ακυρος...κ λες οτι σ κατεβει...
    ασε τον αρη να μιλαει καλυτερα...

αυτο προτιμησαμε γιατι δεν υπαρχουν ουδετεροι παιχτες κ συμμαχιες!(για ενεργους παιχτες μιλαω)
    υπαρχουν συμμαχοι κ αντιπαλοι! ουδετεροι ειναι στην αρχη,καποια στιγμη το αργοτερο στο engame θα γινουν αντιπαλοι,οπως εσεις!
    αλλα ειναι κινηση απελπισιας,να παμε εμεις με Σ.Ε...μαλιστα..
    εμενα γτ αυτα τα δυο μαζι...δν μ ταιριαζουν..?

γιατι δεν ηθελες να μας ακους??? δεν θυμαμε να ειχε γινει κατι! εξηγησετε το μου αυτο. τι ειχαμε κανει δηλαδει?
    πραγματικα ειμαι περιεργος!
    χμμμ.....αν κ εκανε delete,αυτος ο γενικος υπευθυνος-πουθενας
    ο degrade μ τσακιζε τα νευρα....

για τον van-pelt(στελιος νομιζω..),ας μην μιλησω....

καλο το τραβιαν,αλλα ατομα στρατοκ@υλους
    π τους νοιαζει να μιλανε απο το πρωι μεχρι το βραδυ για αμυνες κ επιθεσεις..
    και η λεξη πλακα-χαβαλες,τους ειναι αγνωστη...δεν τους μπορω...

προσθεσε οτι αφεντικα κ μαγκες,δεν θελω στο κεφαλι μου...
    κ νομιζω πηρες απαντηση!

και επειδη διαβαζω για ουδετεροτητες κτλ...
    η στρατηγικη μας ηταν η εξης...κ πολυ απλη...

Φτιαξαμε τους συμμαχους μας[εν τελει.. εγιναν wing (grknol,και black),προσαρτηθηκαν (hero),η ενωθηκαμε μαζι τους(freedom)]

αφου βρηκαμε τους συμμαχους μας,καθαρισαμε το τεταρτημοριο μας(σολ-,+)

μολις πλεον οι σολ-,+(γ-τοπο σημερα),επαψε να εχει μεγαλη δυναμικη,περα απο ορισμενους παικτες
    φτιαξαμε τα wing μας,κανοντας ανακαταταξεις...
    απο εκει κ περα οργανωθηκαμε,
    αμυντικα κ επιθετικα,κ αρχισαμε την προετοιμασια για το θαυμα...

αν αυτη η στρατηγικη σ φαινεται λαθος...παω πασο
    αλλωστε ενας απλος αμπαλος ειμαι κ εγω...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη val_ : 08-10-09 στις 22:02

Προεπιλογή

Eιλικρινά ρε φίλε ’Αρη ( έτσι για να σε καλοπιάσω ) λέγε ό,τι θες. Αλλά ρε φίλε να μιλάς εσύ ως μέλος έστω (και όχι ως εκπρόσωπος το σέβομαι) του Συνασπισμού "Ο" για άμπαλους και "σάρα και μάρα" πάει πολύ ρε αδερφέ.Νομίζω δεν είναι ανάγκη να μιλήσω με ονόματα και διευθύνσεις , θεωρώ ότι καταλαβαινόμαστε.

Φιλικά ,

Αντρέας
    s4 : S.E.

Προεπιλογή

Αντρικο εσυ μη λες πολλα δε σε παιρνει.............

Προεπιλογή

εγω παντως σαν φραουλιτσος βλεπω οτι βασικα παιζουν μπαλα τρεις συμμαχιες.

1) REVENGE
    πολυ δυνατη συμμαχια με σιγουρα πολυ δυνατα χαμμερ και πολυ κοσμο για δυνατες αμυνες και σιτο στα WW

2) GnG
    η πιο επιθετικη συμμαχια που διαθετει σιγουρα εξισου δυνατα χαμμερ και πολλους ενεργους παιχτες για να υποστιριξουν τα δικα τους WW

3)TGR
    αυτη ειναι η κρυφη δυναμη του server. δεν λεω δεν λεω!!!

υπαρχουν ακομη και οι SOL και οι SE που ειναι αξιες αναφορας αλλα εκτιμω οτι αυτοι θα παιξουν περισσοτερο υποστιρικτικο ρολο στους συμμαχους που εχουν. η SE με βαση τα στατιστικα παντα φενεται να εχει αξιολογο επιθετικο στρατο και μπορει να βοηθησει κι εκει σε αντιθεση με την SOL που ειναι στραμενη περισσοτερο στην αμυνα μιας κι εχει χασει και πολλους καλους της παιχτες τον τελευταιο καιρο.

για να δουμε!!!

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

ξέχασες φαντάζομαι τους OMG γιατί δεν πιστεύω ότι τους θεωρείς μη αξιόλογους...τρίτη επιθετικοί κ 5οι αμυντικοί του σέρβερ...
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Προεπιλογή

Αντε παλι με τα στατιστικα!
    αν κ συμφωνω οτι ειναι καλη συμμαχια,μαθαινω οτι λιγοι τραβανε το κουπι πλεον εκει..

αν κ ενα τεταρτημοριο,χωραει μονο μια καλη συμμαχια...
    οποτε ο καθενας διαλεγει κατα την γνωμη τ ποια ειναι αυτη...

TGR δεν ξερω αν ειναι κρυφη δυναμη(αν κ δεν το αποκλειω)
    παντως αναλωθηκαν στο να σπανε ενα wing μας,σε ολον τον σερβερ...
    δεν τα καταφεραν,ενω θα μπορουσαν...
    και εχασαν στρατους πανω μας....ασκοπα
    βεβαια στο τελος θα δουμε τι εχουν!

Προσωπικη μ αποψη...αλλα περιμενω 1-2 πολυ καλα χαμερακια απο σολ
    αν δεν τα δω θα απογοητευθω ειναι η αληθεια...

Οι GnG θα βγαλουν μεγαλους στρατους....δεν ξερω αν ομως θα ειναι αρκετοι
    η μαλλον,αν θα ειναι οσοι χρειαζονται...παντως σιγουρα θα ειναι υπολογισιμοι...

Για Σ.Ε δεν εχω εικονα...
    οι Revenge δν φτουρανε μια...οι αμπαλοι!!!

Σελίδα 5 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. 1 μηνας σ4
    By Asoee in forum Αρχείο Server 4 (3)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-06-11, 19:54
  2. Εξι μηνες παιχνιδιου....
    By taratata in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-10, 21:52
  3. 2 μηνες σερβερ1
    By Asoee in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 97
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-10, 18:02

Δικαιώματα - Επιλογές