Σελίδα 2 από 13 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 126

Θέμα: FORCE - Τι έγινε

Το avatar του χρήστη ZefiroS
    Περιοχή
    66.98.216.61

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο den paizw speed Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολη η ουσια ειναι αυτη η φραση σου αντρικο..ολη η ουσια..οι L.P. ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ EINAI ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΣΟΥ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ..
    εκει τους απαντας ρε αι στο δια.... οι συμμαχοι μου θα νικησουν και εχω και ενα χαμμερακι για εσας αντιπαλοι εχθροι..ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΥΜΜΑΧΟΣ.

Διαλεξες τον βρωμικο δρομο εσυ ο ιδιος προσωπικα και θα σε ακολουθει οτι κ να λες..
    Αν σε πονεσε τοσο πολυ που απαγορευσα να μπαινεις ακομα και σαν σιττερ στο ww του τασουλη τοτε θα επρεπε τωρα που απεκτησες μεγαλυτερη εμπειρια απο το game να καταλαβεις τους λογους..στα ww δεν κανουμε στρατοπεδο..οταν μαθαινω πως το απαιτεις λογικο δεν ειναι να ζητησω να αλλαξει το pass ο θειος σου και να σου εξηγησει πως θα συνεχισει μονος του???
    Εγώ το διάλεξα προσωπικά; Καλά από αυτά που έγραψα κατάλαβες ότι εγώ διάλεξα να πάμε με Macedons; ΕΛΕΙΠΑ όταν αποφάσισαν να πάρουν το σχέδιο ΕΛΕΙΠΑ!Ωστόσο ακόμη και τώρα δεν καταλαβαίνω γιατί μου επιτίθεσαι προσωπικά πράγμα που ΔΕΝ έχει κάνει ΚΑΝΕΝΑΣ άλλος ούτε καν από L.P! Εγώ τουλάχιστον δεν σε γνωρίζω, εσύ ίσως να με ξέρεις για να τα λες όλα αυτά για μένα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ZefiroS : 13-11-09 στις 03:03
    Once you 'll have me, you will love me!
    antrikoS @ GRX

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ZefiroS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ το διάλεξα προσωπικά; Καλά από αυτά που έγραψα κατάλαβες ότι εγώ διάλεξα να πάμε με Macedons; ΕΛΕΙΠΑ όταν αποφάσισαν να πάρουν το σχέδιο ΕΛΕΙΠΑ! Αυτά που λες για το WW ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί τα λες και τι σχέση έχουν, αφού εσύ δεν έπαιζες εδώ οπότε από ποιον να πάρω εκδίκηση από κάποιον άλλον; DPS είσαι μεγάλος παίχτης και πίστευα ότι θα είχες μια σοβαρότητα, προφανώς δεν την έχεις. Είναι ψέμα ότι έμπαινα σαν sitter και το ξέρεις πολύ καλά, είχα πατήσει delete από το 1ο μήνα και δεν είχα δικό μου λογαριασμό από που έμπαινα sitter; Λίγο καιρό αργότερα ο tasoylhs μου ζήτησε να προσέχω τα σιτάρια λίγο το βράδυ για τις αλλαγές και σιγά σιγά άρχισα και εγώ να ασχολούμαι λίγο παραπάνω. Αργότερα να κάνω επιθέσεις, και να κάνω και λίγη ανάπτυξη στο λογαριασμό ΤΟΥ. ΠΟΤΕ δεν είχα καμία απαίτηση, δεν έκανα στρατόπεδο και λες μλκς αφού δεν υπήρχε χώρος και πάντα ρωτούσα για το τι να βάλω, χωράφια ανέβασα (3 το πολύ 4) και αυτό ήταν επειδή όντως ήμουν άπειρος, ήταν ρωμαίος και δεν έχανε χρόνο σαν 2η κατασκευή και δεν σκέφτηκα αυτό που μου είπες για την έλλειψη τροφής αν έσπαγαν χωράφια. Μετά από αυτό δεν είχα κωδικό είναι αλήθεια, δεν ήξερα ότι ήταν από δική σου απαίτηση και ούτε καν ρώτησα εξάλλου δεν ήταν δικός μου λογαρισμός. Ωστόσο ακόμη και τώρα δεν καταλαβαίνω γιατί μου επιτίθεσαι προσωπικά πράγμα που ΔΕΝ έχει κάνει ΚΑΝΕΝΑΣ άλλος ούτε καν από L.P! Εγώ τουλάχιστον δεν σε γνωρίζω, εσύ ίσως να με ξέρεις για να τα λες όλα αυτά για μένα.
    αυτο για το sitter ειναι σχημα λογου..ειναι που λεμε ουτε απεξω μην περνας αλλα στον γραπτο λογο δεν φαινετε το τι εννοεις..παντως επειδη το ξαναδιαβασα και δινει οντως λανθασμενη εντυπωση απο λαθος ισως διατυπωση το αφαιρεσα και απο το κειμενο μου..για ολα τα υπολοιπα ομως δεν απαντησες..(σειρα μου τωρα )
    για την ουσια κουβεντα??

μην μου λες για προσωπικες επιθεσεις κλπ εμενα..μεχρι εχθες ειχες για υπογραφη πουθεναδες κλπ και αν φοραμε παντελονια κλπ και ειχες αναφορα μεσα στο κειμενο που παρεπεμπε η αναφορα σου το ονομα μου..αρα μαθε τωρα που εισαι μικρος πως η δραση φερνει αντιδραση και πως οι λαθος επιλογες μας ακολουθουν και τις βρισκουμε μπροστα μας..

δεν ειδα πουθενα να λες στο κειμενο σου τη λεξη ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ..
    δεν ειδα πουθενα να λες συγνωμη εκανα λαθος αν διαφωνεις..αρα συμπερανω πως συμφωνεις..αυτα για σημερα απο εμενα και αυριο μερα ειναι και πρεπει να ξυπνησουμε νωρις..

Ωστόσο ακόμη και τώρα δεν καταλαβαίνω γιατί μου επιτίθεσαι προσωπικά πράγμα που ΔΕΝ έχει κάνει ΚΑΝΕΝΑΣ άλλος ούτε καν από L.P!

ενω εσυ επιτεθηκες ο ιδιος σε ολοκληρη την L.P.

ειμαι τοσο εγωιστης δυστηχως (και το λεω σοβαρα ειμαι πολυ κακο παραδειγμα για νεους) που δεν μπορουσα να αφησω αυτο με τα παντελονια και τους πουθεναδες αναπαντητο..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη den paizw speed : 13-11-09 στις 02:03

Περιοχή
    66.98.216.61

Προεπιλογή

θεωριτικο σεναριο..
    χανεις το σχεδιο κατασκευης..σταματας να χτιζεις..δεν μεταφερεις αμυνες δεν κανεις απολυτως τπτ..απλα περιμενεις να τελειωσει το lvl 100 ο τραμπαλα και νικας περνεις τα ευσημα απο ολους και σημερα ακους και 1000 ευχαριστω/μπραβο και εισαι και μαγκας..
    η το αλλο...
    χανεις το σχεδιο κατασκευης..θες απεγνωσμενα να συνεχεισεις να χτιζεις..λες και παλι να συνεχισουμε..τι να συνεχισετε??αφου δεν θα χτυπαγες lp εισαι πισω σε χρονο ετσι και αλλιως..αρα παλι χαμενος..αρα λαθος διπλωματικη κινηση ετσι και αλλιως που πραγματικα το δικο μου το μυαλο δεν προκετε να την καταλαβει..γιατι ενω ξερεις πως το ww σου δεν θα νικησει πουλας συμμαχους περνοντας πλανο απο εχθρους για να συνεχισεις??τι εχεις ακριβως σκοπο να συνεχισεις δλδ??
    η αληθεια..
    σε ενα απο τα πολλα τηλεφωνηματα απο πρωην μελη της yata οπως λες ειναι ο θειος σου..σου λεει το εξης απλο ερωτημα..γιατι και χαμενος και χαζος??
    απαντηση..εγω παω στον τραμπαλα και ειναι στο δρομο μεγαλο χαμμερ για χαντερς..ο σερβερ δεν τελειωνει τους βαζουμε απο κατω,εχουμε καλες αμυνες και εμεις θα νικησουμε(δεν ειναι λογια σου αυτα???)
    για αυτο επελεξες να σταματησεις εσυ που προλαβαινες τον τραμπαλα γιατι πιστευες πως τον ιμμορταλ θα τον προλαβαινατε..αλλα εισαστε τοσο ασχετοι που ουτε αυτο δεν μπορειτε να υπολογισετε..αν ηξερες οπως λες πως θα χασεις θα βαραγες χαντερς και το ξερεις καλα..
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ..
    Eπισης η αληθεια ειναι πως μολις γυρισα απο την πρωτη μινι εξοδο-γιορτουλα μας που ηπιαμε φαγαμε κλπ την ωρα που εσυ εγραφες αυτο το κειμενο για να πεισεις ισως ακομα και τον εαυτο σου πως εχεις πραξει σωστα

απορω τι λενε οι ΜΑΚΕΔΟΝ για ολο αυτο την ωρα που παραδεχεσαι πως το μονο πραγμα που σου ζητησανε για να σας δωσουνε το πλανο ηταν να μην νικησει η L.P. ενω εσυ παραδεχεσαι πως αν δεν σε χτυπουσανε πρωτα θα τους αφηνες να νικησουν..
    ΜΗΠΩΣ ΠΟΥΛΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΑ??

θα σου απαντησω γιατι σε χτυπησανε και γιατι θα σε ξαναχτυπαγανε και γιατι θα σας χτυπανε οπου σας βρουνε απο εδω και περα να ησυχασεις..εμεις ειμαστε μια παρεα μεταξυ μας..δεν εχουμε να αποδειξουμε τιποτα και σε κανεναν..την εχουμε καταβρει και νιωθουμε ολοι μας παιχταραδες και ψωνιζομαστε μεταξυ μας..δεν μας νοιαζει αν ο γιαννης(τραμπαλα)παει στο 100 στο 200 η στο μειον 5000..ο ιδιος αδερφος θα ειναι που πινουμε καφεδακι καθε μερα τρωμε σπιτι του η αυτος στο δικο μας παμε διακοπες το καλοκαιρι κλπ..τραβιαν παιζουμε για να ξεχναμε τα σημαντικα προβληματα της ζωης και οχι για τα 100αρια η τα 200αρια..ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕΑ..ρουφιανους ομως δεν δεχομαστε στην παρεα μας..ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΙΚΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΙΣΙΑ..το πιο απλο και η καλυτερη τιμωρια για εσας ηταν η εξης..σας κρατανε μεσα στην hunters-lp..περναει ο trampala μπροστα και στο 99.99%(ενα λεπτο πριν ολοκληρωθει το 100) του ww παταμε ενα κουμπακι που λεγετε ακυρωση συμμαχιας και στο καλο και αντε γεια..ενα λεπτο πριν ολοκληρωθει ο σερβερ δεν μπορεις να αντιδρασεις και ας εχεις κ το πολυτιμο αντικειμενο του superman..
    προτιμαμε ομως να σε ξεφτιλισουμε και να σε νικησουμε στα ισια..εφυγες απο εμας με επιλογη σου??δεν θες να μεινεις να νικησει ενα αλλο ww συμμαχικο σου αλλα θες να πουληθεις στον εχθρο ενω σου λεει ξεκαθαρα πως το μονο που θελω ειναι να μην νικησει η l.p.( συμμαχος σου εκεινη την στιγμη)και το δεχεσαι..
    ε στο καλο λοιπον και εις αλλα με υγεια..
    Και όλα γραμμένα σε 2ο ενικό, εγώ έχασα το σχέδιο, εγώ μίλησα με Macedon, εγώ πήρα το σχέδιο, εγώ συνέχισα. Με Macedon ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΠΟΤΕ ΕΛΕΙΠΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΛΕΙΠΑ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΟΥΤΕ ΗΜΟΥΝ ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ FORCE KAI ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΑΡΗΣ ΕΙΠΑ ΡΩΤΑ ΣΤΟ ROOM ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.
    Φυσικά και το παραδέχομαι και το ήξεραν και σε L.P. και σε FORCE αυτό. Γιατί ο aris μου είπε ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΑΡΕΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΑΡΕΣΟΥΜΕ και ΝΑΙ έκανα μαλακία που το είπα αυτό σε L.P. γιατί ο aris το είπε σε μένα prv, αλλά ο ΜΟΝΟΣ λόγος που το είπα σε L.P. ήταν επειδή ήλπιζα ότι αν το μάθαιναν δεν θα βαρούσαν και δεν θα έπρεπε εγώ μετά να βαρέσω L.P.
    και συνεχίζεις μετά λέγοντας ότι χτύπησαν εμένα ΠΑΛΙ 2ο ενικό.
    Βάρεσα το 1ο WW της HuntersLP, επίσης τον Immortal δεν τον προλάβαινα, σε 2 άτομα είπα prv αυτό που μου είπες να σκοτώσω το στρατό μου στο δρόμο και γέλασαν μαζί σου που μου ζήτησες να πετάξω τον κόπο μου αν θέλουν να πουν εκείνοι ποιοι 2 είναι. Το hammer στάλθηκε το πρωί, το απόγευμα λίγο πριν με πάρει ο tasoylhs έμαθα ότι πηγαίνει hammer στον Immortal και αυτό prv από ΑΛΛΟ άτομο της FORCE, εγώ από που να το ξέρω αφού μέχρι και πριν τις 3 το μεσημέρι ΔΕΝ είχα μπει στο travian.
    Εγώ έφυγα από hunterslp, εγώ δεν θέλω να μείνω, εγώ πουλήθηκα, εγώ το δέχθηκα.
    Όλα εγώ τα έκανα, ΕΝΑ λάθος έκανα και το κατάλαβα τώρα, που στο τέλος έκατσα και ασχολήθηκα με τη συμμαχία μου όσο δεν ασχολήθηκα σε όλο το παιχνίδι, έλιωνα στο WW κάθε βράδυ και έφτιαξα ένα hammer για να πω στο τέλος στη συμμαχία μου να το ρίξω όπου θέλουν.
    Ευτυχώς που αυτά που μου λες εσύ δεν μου τα είπε κανένας σύμμαχος, ούτε καν εχθρός.
    antrikoS @ GRX

Περιοχή
    66.98.216.61

Προεπιλογή

αυτο για το sitter ειναι σχημα λογου..ειναι που λεμε ουτε απεξω μην περνας αλλα στον γραπτο λογο δεν φαινετε το τι εννοεις..παντως επειδη το ξαναδιαβασα και δινει οντως λανθασμενη εντυπωση απο λαθος ισως διατυπωση το αφαιρεσα και απο το κειμενο μου..για ολα τα υπολοιπα ομως δεν απαντησες..(σειρα μου τωρα )
    για την ουσια κουβεντα??

μην μου λες για προσωπικες επιθεσεις κλπ εμενα..μεχρι εχθες ειχες για υπογραφη πουθεναδες κλπ και αν φοραμε παντελονια κλπ και ειχες αναφορα μεσα στο κειμενο που παρεπεμπε η αναφορα σου το ονομα μου..αρα μαθε τωρα που εισαι μικρος πως η δραση φερνει αντιδραση και πως οι λαθος επιλογες μας ακολουθουν και τις βρισκουμε μπροστα μας..

δεν ειδα πουθενα να λες στο κειμενο σου τη λεξη ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ..
    δεν ειδα πουθενα να λες συγνωμη εκανα λαθος αν διαφωνεις..αρα συμπερανω πως συμφωνεις..αυτα για σημερα απο εμενα και αυριο μερα ειναι και πρεπει να ξυπνησουμε νωρις..

Ωστόσο ακόμη και τώρα δεν καταλαβαίνω γιατί μου επιτίθεσαι προσωπικά πράγμα που ΔΕΝ έχει κάνει ΚΑΝΕΝΑΣ άλλος ούτε καν από L.P!

ενω εσυ επιτεθηκες ο ιδιος σε ολοκληρη την L.P.

ειμαι τοσο εγωιστης δυστηχως (και το λεω σοβαρα ειμαι πολυ κακο παραδειγμα για νεους) που δεν μπορουσα να αφησω αυτο με τα παντελονια και τους πουθεναδες αναπαντητο..
    Δες στο forum και δείξε μου σε ποιο post μου αναφέρθηκα ΠΡΩΤΟΣ σε αυτούς για τους οποίους μίλησα. Τα παντελόνια πήγαιναν στο Zwgrafo, το πουθενάς πήγαινε σε σένα γιατί με έκρινες χωρίς καν να παίζεις στο παιχνίδι και όταν σου απαντούσα το γύριζες στην πλακίτσα εξ'ου και το πουθενάς. Και για τους 2 σας θέλησα να σας "προκαλέσω" για να μου απαντήσετε. Δεν συνηθίζω να μιλάω έτσι ούτε σε αντιπάλους.
    ΟΧΙ δεν διαφώνησα πουθενά αλλά στο θέμα των σχεδίων από Macedon είπα επί λέξη: "Δεν ξέρω δεν μπορώ να πάρω τέτοια απόφαση εγώ, ρώτα στο room και ότι πουν οι πολλοί και εγώ μαζί" και αυτά τα είπα από το τηλέφωνο και όλα τα υπόλοιπα τα έμαθα στις 3και το μεσημέρι όταν ξαναμπήκα και είδα την επίθεση στο δρόμο και τα υπόλοιπα.
    Εγώ τι είπα και επιτέθηκα σε L.P.; Ότι είπα ήταν αλήθεια και άτομα από την L.P. παραδέχτηνα prv ότι είναι αλήθεια αυτά που λεώ αλλά δεν μπορούν να τα γράψουν δημόσια γιατί θα χαλάσουν όλες οι σχέσεις μεταξύ συμμαχιών.
    Να ζητήσω συγνώμη από ποιον και για ποιο πράγμα; ή να ζητήσω συγνώμη εκ μέρους της FORCE;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ZefiroS : 13-11-09 στις 02:28
    antrikoS @ GRX

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

δεν θα κοιμηθουμε σημερα την βλεπω την δουλεια..το ενικο που λες αναφερεται στον τιτλο του θεματος που ανοιξες..
    FORCE - Τι έγινε
    δλδ στην force..ισως ειναι η ωρα και σε δικαιολογω που δεν καταλαβες το αυτονοητο..

Περιοχή
    66.98.216.61

Προεπιλογή

δεν θα κοιμηθουμε σημερα την βλεπω την δουλεια..το ενικο που λες αναφερεται στον τιτλο του θεματος που ανοιξες..
    FORCE - Τι έγινε
    δλδ στην force..ισως ειναι η ωρα και σε δικαιολογω που δεν καταλαβες το αυτονοητο..
    Αυτονόητο ίσως αλλά από χθες εμένα μεταφέρετε στα posts σας σαν αποδιοπομπαίο τράγο για ότι έκανε η FORCE, ένα απλό μέλος ήμουν ΠΑΝΤΑ τίποτα παραπάνω που για πολύ κακή μου τύχη έμεινε το hammer μου τελευταίο...
    Γι'αυτό με λες προδότη και εσύ, γι'αυτό το antrikos είναι περισσότερες φορές γραμμένο απ'ότι το FORCE.

Ελπίζω όλοι αυτοί που μου έστειλαν μηνύματα και στο forum και στο skype και στο παιχνίδι επειδή δεν ήθελαν να μπουν και αυτοί στο "παιχνίδι" του γραψίματος να σου στείλουν ένα μήνυμα prv, έστω ένας και να σου πει πως ήμουν στο παιχνίδι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ZefiroS : 13-11-09 στις 02:27
    antrikoS @ GRX

trampalas1
    Guest

Προεπιλογή

[QUOTE=den paizw speed;74658]δεν θα κοιμηθουμε σημερα την βλεπω την δουλεια..το ενικο που λες αναφερεται στον τιτλο του θεματος που ανοιξες..
    FORCE - Τι έγινε
    δλδ στην force..ισως ειναι η ωρα και σε δικαιολογω που δεν καταλαβες το αυτονοητο..[/QUOTE

αντε κοιμησου ρεεεε αυριο εχει ξενυχτη στο μπαρ του ζωγραφου
    ο trampalas 8α χορεψει το χορο της νικης μας αυριο θα χορεψω τσιφτετελι

αυριο θα γινει χαμος ΖΩΓΡΑΦΕΕΕΕΕΕ ΤΑ ΣΦΗΝΑΚΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΡΕΕΕΕΕ ΣΟΥΡΧΟΜΕ ΑΥΡΙΟ
    ΤΡΑΜΠΑΛΑΣ DANCE AXAXAXAXAXAXAXAXAX

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

εισαι ο μονος που εχει το θρασος να πω να βγαινει απο την force να δικαιολογει τα αδικαιολογητα..λογικο ειναι να απανταει κανεις σε εσενα λοιπον..εσυ ανοιξες το θεμα να πεις οτι ειχες να πεις..κανενας αλλος..

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ZefiroS Εμφάνιση μηνυμάτων
    από χθες εμένα μεταφέρετε στα posts σας σαν αποδιοπομπαίο τράγο για ότι έκανε η FORCE..
    να υποθεσω λοιπον πως πλεον διαφωνεις με οτι εκανε η force??ποια ειναι η προσωπικη σου γνωμη για τις κινισεις της αυτες τις μερες..γιατι πες με τρελο και οτι θες αλλα τοσες μερες την υπερασπιζεσαι και την δικαιολογεις..δεν βλεπω κανεναν αλλον να μιλαει..ακομα και ενας απο τους ιδρυτες της αποχωρησε απο τη συμμαχια και στο προφιλ του γραφει

Πάντα ο σκοπός αγιάζει τα μέσα, αλλά το να πουληθούν αξιοπρέπειες για ένα παιχνίδι αυτό παραπάει.

εσενα ποια ειναι η γνωμη σου για οσα εγιναν??συμφωνεις η διαφωνεις??

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

[QUOTE=trampalas1;74660]
    FORCE - Τι έγινε
    δλδ στην force..ισως ειναι η ωρα και σε δικαιολογω που δεν καταλαβες το αυτονοητο..[/QUOTE

αντε κοιμησου ρεεεε αυριο εχει ξενυχτη στο μπαρ του ζωγραφου
    ο trampalas 8α χορεψει το χορο της νικης μας αυριο θα χορεψω τσιφτετελι

αυριο θα γινει χαμος ΖΩΓΡΑΦΕΕΕΕΕΕ ΤΑ ΣΦΗΝΑΚΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΡΕΕΕΕΕ ΣΟΥΡΧΟΜΕ ΑΥΡΙΟ
    ΤΡΑΜΠΑΛΑΣ DANCE AXAXAXAXAXAXAXAXAX
    ε αυτο και αν ειναι videaki για το youtube..

ζωγραφε βρηκαμε υλικο ο τραμπαλας τσιφτετελι..στησε τις καμερες!!!!

Περιοχή
    66.98.216.61

Προεπιλογή

εισαι ο μονος που εχει το θρασος να πω να βγαινει απο την force να δικαιολογει τα αδικαιολογητα..λογικο ειναι να απανταει κανεις σε εσενα λοιπον..εσυ ανοιξες το θεμα να πεις οτι ειχες να πεις..κανενας αλλος..

να υποθεσω λοιπον πως πλεον διαφωνεις με οτι εκανε η force??ποια ειναι η προσωπικη σου γνωμη για τις κινισεις της αυτες τις μερες..γιατι πες με τρελο και οτι θες αλλα τοσες μερες την υπερασπιζεσαι και την δικαιολογεις..δεν βλεπω κανεναν αλλον να μιλαει..ακομα και ενας απο τους ιδρυτες της αποχωρησε απο τη συμμαχια και στο προφιλ του γραφει

Πάντα ο σκοπός αγιάζει τα μέσα, αλλά το να πουληθούν αξιοπρέπειες για ένα παιχνίδι αυτό παραπάει.

εσενα ποια ειναι η γνωμη σου για οσα εγιναν??συμφωνεις η διαφωνεις??
    DPS ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ FORCE, ΜΙΛΗΣΑ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΑΡΗ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΑΝ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ FORUM ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ "ΛΑΘΟΣ" ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ FORCE.
    ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΩ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ, ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ; ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΗ FORCE, ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ARIS ΗΤΑΝ BANNED ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΗΞΕΡΑ ΕΓΩ, ΣΕ ΑΝΑΚΡΙΒΗ QUOTES ΑΛΛΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΔΕΣ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ.
    ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ FORUM, ΓΙΑΤΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΩΡΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΑ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΔΟΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ FORUM ΕΝΩ ΑΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΗΘΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΟΣ ΤΩΡΑ.
    1 ΠΡΑΓΜΑ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΠΟ ΕΔΩ, ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟ 1/10 ΑΠ'ΟΣΑ ΠΕΧΤΗΚΑΝ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑΚΑ.
    antrikoS @ GRX

Σελίδα 2 από 13 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. τι έγινε ρε παιδιά
    By seven in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-01-12, 15:05
  2. Τι έγινε πάλι?
    By pccenter in forum Αρχείο Speed 7
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-07-11, 15:09