Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 126

Θέμα: FORCE - Τι έγινε

trampalas1
    Guest

Προεπιλογή

[QUOTE=den paizw speed;74662]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trampalas1 Εμφάνιση μηνυμάτων

ε αυτο και αν ειναι videaki για το youtube..

ζωγραφε βρηκαμε υλικο ο τραμπαλας τσιφτετελι..στησε τις καμερες!!!!
    ναι ναιι και θελω αυτο με το χιτλερ εκει που νευριαζει να κανει την force και να λεει
    χορευει ο τραμπαλας τσιφτετελι στο μπαρ του ζωγραφου για τι νικη και δεν χορευω εγωωω
    τοσες ωρες μαθηματα χορου εκανα για να χορεψει ο τραμπαλας
    και εκει που δειχνει της δυο γυναικες να καθησηχαζει η μια την αλλη
    να λεει καταντησε μουρατιδης ο αλλος ο τραμπαλας κερδισε στον χορο και προχοραει στην επομενη φαση
    χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχ

den paizw speed
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ZefiroS Εμφάνιση μηνυμάτων
    DPS ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ FORCE, ΜΙΛΗΣΑ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΑΡΗ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΑΝ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ FORUM ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ "ΛΑΘΟΣ" ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ FORCE.
    ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΩ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ, ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ; ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΗ FORCE, ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ARIS ΗΤΑΝ BANNED ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΗΞΕΡΑ ΕΓΩ, ΣΕ ΑΝΑΚΡΙΒΗ QUOTES ΑΛΛΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΔΕΣ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ.
    ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ FORUM, ΓΙΑΤΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΩΡΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΑ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΔΟΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ FORUM ΕΝΩ ΑΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΗΘΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΟΣ ΤΩΡΑ.
    1 ΠΡΑΓΜΑ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΠΟ ΕΔΩ, ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟ 1/10 ΑΠ'ΟΣΑ ΠΕΧΤΗΚΑΝ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑΚΑ.
    μαλιστα..δεν εχουμε απαντηση..θα χρησιμοποιησω λοιπον την τακτικη σου τοσες μερες με μια παραλλαγη..εσυ σε καθε ποστ σου προκαλουσες για απαντησεις..εγω επαναλμβανω την ερωτηση και αν δεν απαντηθει δεν θα την ξανακανω αλλα θα θεωρησω πως την εκανες στα δυσκολα...

εσενα ποια ειναι η γνωμη σου για οσα εγιναν??συμφωνεις η διαφωνεις με τις κινησεις της force??

Το avatar του χρήστη ZefiroS
    Περιοχή
    66.98.216.61

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο den paizw speed Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλιστα..δεν εχουμε απαντηση..θα χρησιμοποιησω λοιπον την τακτικη σου τοσες μερες με μια παραλλαγη..εσυ σε καθε ποστ σου προκαλουσες για απαντησεις..εγω επαναλμβανω την ερωτηση και αν δεν απαντηθει δεν θα την ξανακανω αλλα θα θεωρησω πως την εκανες στα δυσκολα...

εσενα ποια ειναι η γνωμη σου για οσα εγιναν??συμφωνεις η διαφωνεις με τις κινησεις της force??
    σου απάντησα αλλά μάλλον δεν το κατάλαβες ότι αυτή ήταν η απάντηση μου.
    1 ΠΡΑΓΜΑ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ ΣΥΝΕΧΩΣ, ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟ 1/10 ΑΠ'ΟΣΑ ΠΕΧΤΗΚΑΝ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑΚΑ.
    πως μου ζητάς να σου πω αν σωστά έγινε ότι έγινε. Εκ του αποτελέσματος μπορώ να σου πω ότι τερματίσε 2ο το θαύμα μας, ωστόσο θα μπορούσαμε να είχαμε κερδίσει σαν HuntersLP αν παραμέναμε στη συμμαχία. ΔΕΝ ξέρω τι ήταν το σωστό να γίνει με Macedon ΔΕΝ ξέρω τι ζητήθηκε από την κάθε πλευρά, σου είπα ΔΕΝ ασχολήθηκα ΠΟΤΕ με την ηγεσία της FORCE, άλλοι αποφάσιζαν και εγώ σαν μέλος της συμμαχίας σεβάστηκα τις αποφάσεις τους, δεν έκατσα ΠΟΤΕ να σκεφτώ ποιο θα ήταν το καλύτερο για τη συμμαχία μας γιατί υπήρχαν άλλοι για να το κάνουν αυτό δεν ήταν δική μου δουλειά. Ήμουν ένα απλό μέλος της FORCE, δεν προσπαθώ να αποφύγω ευθύνες απλά λέω την αλήθεια. Θες να σου πω ότι προδώσαμε τους HuntersLP όταν φύγαμε; Εγώ είδα στη συμμαχία ότι αυτοί μας έδιωξαν, πίστεψέ το αν θες αλλά ακόμη δεν έχω μάθει ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ πως έγιναν τα πράγματα, λέω αυτά που μου είπαν.
    Once you 'll have me, you will love me!
    antrikoS @ GRX

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο davelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα αλλαξω τα σημεια .. οπου γραφω "και καλα εκαναν" με το " για διαφορους λογους που ειχαν"
    ωστε να ειναι και αντικειμενικο
    Συμφωνω οτι δε θα πηγαινατε στο 100 αν δε περνατε το πλανο , αλλα οπως το περιεγραψα δεν υπηρχε καμια περιπτωση να κερδισει αυτο το ΠΘ εκ των δεδομενων , ειτε το περνατε το πλανο ειτε οχι
    Προσωπικα δε σας κατηγορησα γιατι μας χτυπησατε , ουτε αυτους που σας κτυπησανε , ηταν η φυσιολογικη τροπη των πραγματων.
    Για να το τελειωσω και γιατι το παρατραβηξαμε , η δικη μου αποψη ειναι οτι ηταν 100% λαθος στρατηγικη
    θα μπορουσανε αδερφε με το χαμμερ τους να παρουν πισω το πλάνο απο αετους και να συνεχιζαν με τις ευχες μας!!! αλλα μαντεψε γιατι δε το εκαναν!!! ο νοων νοητω!!!

Προεπιλογή

[QUOTE=trampalas1;74660]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο den paizw speed Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν θα κοιμηθουμε σημερα την βλεπω την δουλεια..το ενικο που λες αναφερεται στον τιτλο του θεματος που ανοιξες..
    FORCE - Τι έγινε
    δλδ στην force..ισως ειναι η ωρα και σε δικαιολογω που δεν καταλαβες το αυτονοητο..[/QUOTE

αντε κοιμησου ρεεεε αυριο εχει ξενυχτη στο μπαρ του ζωγραφου
    ο trampalas 8α χορεψει το χορο της νικης μας αυριο θα χορεψω τσιφτετελι

αυριο θα γινει χαμος ΖΩΓΡΑΦΕΕΕΕΕΕ ΤΑ ΣΦΗΝΑΚΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΡΕΕΕΕΕ ΣΟΥΡΧΟΜΕ ΑΥΡΙΟ
    ΤΡΑΜΠΑΛΑΣ DANCE AXAXAXAXAXAXAXAXAX
    ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
    στην υγεια της αχαριστηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηςςςς ςςςςςςςς
    και
    κατεδαφιστε τοοοοοοοοοοοοοοοοοο
    τωρα γρεμιστε τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
    το ww της φορς να μην υπαρχειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Προεπιλογή

[QUOTE=den paizw speed;74662]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trampalas1 Εμφάνιση μηνυμάτων

ε αυτο και αν ειναι videaki για το youtube..

ζωγραφε βρηκαμε υλικο ο τραμπαλας τσιφτετελι..στησε τις καμερες!!!!
    ετοιμες τις εχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωωω

Προεπιλογή

antrikos
    Σε οσα γραφεις συμφωνω απολυτα και τα πιστευω ...αλλα ...

- μαλλον ο αρχηγος σου λεει ψεματα αφου μας ειπε οτι οταν τον ρωτησες αν θα στειλεις το hummer , αυτος απαντησε ... "κανε οτι θες".

-Απο την επιθεση σου δεν εχασε η hunterslp , αντιθετος .

-Η ερωτηση ειναι γιατι πηρατε το plan απο τους macedons (στην αρχη λεγατε πως το κλεψατε , αποφασηστε) , δε περνατε τιποτα και ησασταν νικητες μαζι με τους hunters lp.

-Πολυ σωστα ειπαν απο hunters lp οτι αν παρετε το plan απο macedons θα σας χτυπησουμε , μονο που δε σε χτυπησε η lp , μη λεμε οτι θελουμε , αν ηθελε να χτυπησει θα εστελνε 1 απο τα αλλα 3 hummers

-Πως μπορεις να σκοτωσεις εναν τετοιο στρατο 2 ωρες πριν σκασει το attack ???????????????

-Σταματηστε να προσπαθητε να καλυψετε αυτο που εγινε , οσο για την αποδοχη της κινησης σου απο την υπολοιπη συμμαχια ... επιτρεψε μου να εχω διαφορετικη αποψη .

-Mην χρησιμοποιησετε ξανα σαν δικαιολογια το attack της lp και συγκεκριμενα του yiorgos1973 γιατι ακομη γελανε και οι πετρες , εκτος αν μας θεωρεις noobs , αν ειναι ετσι τοτε δικαιουσε ...

και για να υπογραψω με το ονομα μου στο game .

ΓΙΑΝΝΗΣ (alfa romeo) ~> shared account "stop"

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Παιδια αντιμετωπιζουμε τον Ζέφειρο σαν τον αποκλειστικο φταιχτη κατι ας πουμε σα εγκληματια πολεμου
    Συμφωνα με αυτα που γραφει , ηταν απλος φανταρος που του ειχε περισεψει ενα χαμμερ , παει να γινει κατι σαν αυτα που γινονται και στη πραγματικοτητα , κανουν λαθη οι ηγεσιες οι πολιτικες και οι στρατιωτικες και τα φορτψνουν στους φανταρους , υπαρχουν παμπολλα τετοια παραδειγματα στην ιστορια.
    Το δευτερο ειναι αγ ενος μεν η γνωστη φραση "ουε τοις ηττημενοις" και και αφ εταιρου οπως ειπε και ο Γεναδιι καπου , δεν ειναι σ σωστο ο νικητης να πετροβολει τον ηττημενο , δυστυχως ομως ετσι συνηθιζεται.
    Για μενα προσωπικα δεν ειναι λαθος του Ζεφειρου και το οτι καθεται και υπερασπιζεται πρωτα τη συμμαχια του και μετα τον εαυτο του δεν ειναι λαθος.
    Αν πουμε οτι καποιος φταει ειναι η ηγεσια της συμμαχιας και οι σχεσεις μεταξυ συμμαχιων .
    Δια ταυτα θα πρεπει να μειωθει η ποινη του στο Εφετειο του τραβιαν
    Φυσικα εχει και δικαιωμα προσφυγης στον Αρειο Παγο , για το ποινικο μερος και στο Συμβουλιο Επικρατειας για το στρατηγικο

- Οχι δεν ειμαι ο Κουγιας

Προεπιλογή

Ακριβώς daveli, αφού λοιπόν ήταν φυσικό να τους χτυπήσουμε από που και ως που οι χαρακτηρισμοί του ρουφιάνου και του προδότη;
    Γνωρίζαμε την ύπαρξη των hammer αλλά με μαθηματική ακρίβεια επίσης, δεν υπήρχε περίπτωση να κερδίσουμε χωρίς το σχέδιο! Εν πάσει περιπτώση η απόφαση της FORCE, ήταν να συνεχίσουμε και όπου πάει, γνωρίζαμε ότι οι πιθανότητες για νίκη ήταν μηδαμινές.
    Χαίρομαι πάντως daveli γιατί για πρώτη φορά μιλάς πιο συγκρατημένα και συμφωνώ απόλυτα εξάλλου και εγώ αυτά έγραψα.
    Καποια στιγμη πρεπει να καταλαβεις οτι εκτιθεσε και παραλληλα η συμμαχια σου .
    Η διαφορα μας ειναι ξεκαθαρη ....
    Εμεις σας αντιμετωπιζαμε σας συμμαχους , τουλαχιστον η L.P. αλλα πιστευω και οι hunters το ιδιο .
    Εσεις αντιθετα :

"Εν πάσει περιπτώση η απόφαση της FORCE, ήταν να συνεχίσουμε και όπου πάει, γνωρίζαμε ότι οι πιθανότητες για νίκη ήταν μηδαμινές."

Δικα σου γραπτα ... να συνεχισετε και οπου παει , οχι να βοηθησετε συμμαχους ... αντιθετη στρατηγικη , αντιστροφος αναλογα ηθη ...

Προεπιλογή

Τελος παντων για να τελειωνουμε με αυτη την ιστορια διοτι μας περιμενει ο επομενος server που δε νομιζω να ειναι πιο διασκεδαστικος απο αυτον .
    Πιστευω οτι δε φταιει κανεις αλλα η μαυρη ωρα ...που ο φιλος μου βιαζοταν να παει στο μαθημα του και πατησε λαθος συντεταγμενες ...
    Με το που το βλεπουν τα παιδια στη force αναστατωθηκαν ... αρχισαν τα τηλεφωνα ...

"αδελφε τι πραγματα ειναι αυτα ????" , "ριχνεις hummer στους συμμαχους μας ???" Ρωτουσε ο Αρης με αγωνια , η Δημητρα εσπασε τα τηλεφωνα , εψαχνε να σε βρει στο skype απεγνωσμενα ... μεχρι και ταχυδρομικο περιστερι εστειλε για να προλαβει αλλα ...δυστυχως ... το hummer ειχε φυγει ...
    Μετα ηρθε η ιδεα ....

"Να σκοτωσουμε το στρατο στο δρομο ..."

με μιας απογειωθηκαν τα αεροπλανα ... 2 ωρες πριν σκασει η επιθεση αλλα δυστυχως ... δεν ειχαν f16 ετοιμα (ηταν στο συνεργειο για servis ) οποτε εστειλαν οτι ειχαν ελικοφορα ... αλλα και αυτα δε προλαβαν ...
    ¨
    "Τι να κανουμε ...βρε τι να κανουμε , για να γλειτωσουμε τους συμμαχους , να διορθωσουμε το τραγικο λαθος μας ..." ελεγε ο Αρης ... η Δημητρα καπνιζε το ενα τσιγαρο μετα το αλλο ...και σκεφτοταν ...

ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΜΕΓΑΛΗ ΙΔΕΑ ...

"να τηλεφωνησουμε στο FBI αυτο με τη σειρα τους στη ΝΑSA για να ενεργοποιησει το αμυντικο συστημα με τους δορυφορους ....

Αμεσως ο Αρης περνει τηλεφωνο .... αλλα για κακη του τυχη ...δεν ειχε μοναδες στο καρτοκινητο ...
    Στελνει στη Δημητρα μηνυμα στο skype ... αλλα και αυτη το ιδιο ....

ΦΤΟΥΟΥΟΥΟΥ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ... ΠΑΝΕ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΜΑΣ ...ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ Ο IMMORTAL ΕΙΠΑΝ ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΝΗ ...

Ετσι εγιναν τα πραγματα και μην ακουω αλλες αηδιες ... τα παιδια δε φταινε σε τιποτα ... ενα λαθος ηταν ολα και πατε να τα κρεμασετε ...

Τελος πιστευω οτι αυτη η εξηγηση ειναι πιο πιστευτη απο οσα λετε ...

Καλη συνεχεια κι αλλο κακο να μη μας βρει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alfa_romeo : 13-11-09 στις 07:52

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. τι έγινε ρε παιδιά
    By seven in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-01-12, 15:05
  2. Τι έγινε πάλι?
    By pccenter in forum Αρχείο Speed 7
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-07-11, 15:09