Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Θέμα: s3 clasic αποριες???

Προεπιλογή s3 clasic αποριες???

έχω λίγο καιρό που ξεκίνησα να δοκιμάσω στον s3 clasic...

και μόνο απορίες έχω.... (μπορεί να καλύπτονται σε κάποιο άλλο σημείο του φορουμ, ομολογώ δεν έψαξα)

οι απορίες είναι:
    1) το θησαυροφυλάκιο ως επιλογή να το κτίσω? γιατί? αφού ήρωας δεν υπάρχει? υπάρχει άλλος τρόπος απόκτησης αντικειμένων?

2) θα υπάρξουν πολύτιμα αντικείμενα? ή και plans για τα WW?

3) θα εφαρμοστούν οι αλλαγές της έκδοσης 3.6 στον S3?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων…
    Pick Nick

http://travian-reports.net/gr/raport...77,14310a11ff4

Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο
    Albert Einstein

Προεπιλογή

υπάρχει πολύτιμο αντικείμενο και το παίρνεις με τον ίδιο τρόπο απλά το παίρνει ο στρατός και όχι ο ήρωας τώρα για την έκδοση 3.6 δεν ξέρω

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gerspy Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπάρχει πολύτιμο αντικείμενο και το παίρνεις με τον ίδιο τρόπο απλά το παίρνει ο στρατός και όχι ο ήρωας τώρα για την έκδοση 3.6 δεν ξέρω
    http://forum.travian.gr/showthread.php?t=8281

Προεπιλογή

το εχω διαβασει αυτό...

γι'αυτό και ρωτάω....

WW plan = πολυτιμο αντικειμενο...
    Pick Nick

http://travian-reports.net/gr/raport...77,14310a11ff4

Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο
    Albert Einstein

Προεπιλογή

οπα μισό εγώ έλεγα για τα σχέδια κατασκευής συγνώμη αλλα δεν νομίζω πως εννοεί οτι WW plan=πολύτιμο αντικείμενο τότε πως τελειώνει ο σέρβερ?

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Για να αποκτήσετε ένα πολύτιμο αντικείμενο χρειάζεται να καταστρέψετε το θησαυροφυλάκιο που περιέχει το πολύτιμο αντικείμενο και μετά να κάνετε κανονική επίθεση από το χωριό που βρίσκετε το το θησαυροφυλάκιο επίπεδο 10( φτανει και μια επιθεση φυσικα αρκει να καταστραφει τοθησαυροφυλακιο απ μτο χωριο μας μα θησαυροφυλακιο 10 και να επιζησει εστω μαι μοναδα μας) . Αυτή η επίθεση πρέπει να είναι επιτυχής (να επιζήσει τουλάχιστον ένα από τα επιτιθέμενα στρατεύματα)
    στον Τ.3 μπηκε ο ηρωας οι οασεις κλπ
    Δεν ξερω αν στην Τ2.5 εχει πολυτιμα αντικειμενα στη μεση του παιχνιδιου παλια ειχε, ισως σε παλιοτερη εκδοση απ τον Τ2.5

απαντηση στον απορο
    Πιστευω πως οχι , απ οτι εχουμε δει δεν αλλαζει η μηχανη του παιχνιδιου κατα τη διαρκεια ενος σερβερ , πιθανον ομως να δουμε αλλα γραφικα πχ , η αλλες ελασσωνος σημασιας αλλαγες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη davelis : 22-11-09 στις 14:26

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο davelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να αποκτήσετε ένα πολύτιμο αντικείμενο χρειάζεται να καταστρέψετε το θησαυροφυλάκιο που περιέχει το πολύτιμο αντικείμενο και μετά να κάνετε κανονική επίθεση από το χωριό που βρίσκετε το το θησαυροφυλάκιο επίπεδο 10( φτανει και μια επιθεση φυσικα αρκει να καταστραφει τοθησαυροφυλακιο απ μτο χωριο μας μα θησαυροφυλακιο 10 και να επιζησει εστω μαι μοναδα μας) . Αυτή η επίθεση πρέπει να είναι επιτυχής (να επιζήσει τουλάχιστον ένα από τα επιτιθέμενα στρατεύματα)
    στον Τ.3 μπηκε ο ηρωας οι οασεις κλπ
    Δεν ξερω αν στην Τ2.5 εχει πολυτιμα αντικειμενα στη μεση του παιχνιδιου παλια ειχε, ισως σε παλιοτερη εκδοση απ τον Τ2.5

απαντηση στον απορο
    Πιστευω πως οχι , απ οτι εχουμε δει δεν αλλαζει η μηχανη του παιχνιδιου κατα τη διαρκεια ενος σερβερ , πιθανον ομως να δουμε αλλα γραφικα πχ , η αλλες ελασσωνος σημασιας αλλαγες
    ποίες αλλαγές; τι classic θα είναι τότε; εδώ δεν έχουμε ήρωα λέμε και οάσεις, το 3.6 μας μάρανε;
    Old school ο classic γιατί έτσι μας αρέσει (ή μηπως δεν μας αρέσει

Περιοχή
    Στη κοσμάρα μου

Προεπιλογή

Εχουμε ενα κακο να μη διαβαζουμε τις οδηγιες , πολυτιμα αντικειμενα στο μεσο του σερβερ δεν εχει , κατα τα λοιπα ισχυουν αυτα που εγραψα , μια συμβουλη , αλλαξτε τακτικη απ τον Τ 3+ , δεν υπαρχουν οασεις , δεν υπαρχουν ηρωες και τα χωραφια στη πρωτεουσα ανεβαινουν εως το 12 , συνεπως οι τακτικες με ακραιο NPC παραμεριζονται εν μερει , τα 15ρια παραγουν σιταρια σαν 2.5 6ρια , ειναι σημαντικα αλλα οχι πως στον Τ3+ , δε κρυβεται ο στρατος σε οασεις και δε χρειαζονται τοσοι ποντοι πολιτισμου οπως στον Τ3+
    ουτε η πρωτεουσα παιζει τοσο μεγαλο ρολο ,δεν ισχυει το 12ωρο με τα πλαν , παραπερα δε χρειαζεται να πω , ανακαλυψτε τη "μαγεια" του Τ2.5
    Απολογουμαι που αντιτεθηκα στην αρχη με τον Τ 2.5 , παντως τον προτιμω απ τον Τ3.6

Υ/Γ ... αμα ειχε και οκταγωνα αντι για κυκλους στα χωραφια... και μονο με το χρωμα και τον αριθμο τους .........................

Παρόμοια Θέματα

1. Ας λυθουν καποιες αποριες επιτελους...!!!
    By AGIOS PETROS in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-11-11, 08:14
  2. περι του διαγωνισμου-αποριες
    By jimmakoc in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-06-10, 06:17
  3. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-09, 21:06
  4. 2 αποριες
    By turboman1700 in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-07-09, 05:38