Σελίδα 20 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 10181920
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 191 έως 197 από 197

Θέμα: Σκέψεις και απόψεις για τον s1.

Προεπιλογή

Η οργάνωση της επίθεσης από πλευράς Τιτάνων έγινε απο τον konsak, οι στρατοί που είδατε είναι οτι έμεινε από τις πολύμηνες μάχες μας, με τους R&S (άξιοι αντίπαλοι), σαν τον μαχητή με τα παράσημα πάνω στην στολή του που κουτσαίνει αλλά περήφανα περπατάει.
    DJ καταρχήν σαν μέλος της RS σε ευχαριστώ και προσωπικά για τα καλά σου λόγια, και εσείς και εμείς είμασταν από τις ελάχιστες συμμαχίες του σέρβερ που πολεμούσαν από τους πρώτους μήνες, νομίζω ότι θα μπορούσαμε να μιλάμε για ώρες για τις εκατέρωθεν αντιπαραθέσεις. Άλλωστε εκατέρωθεν δόθηκαν ομηρικές μάχες και σε επιθέσεις και σε άμυνες. Εκ μέρους μου ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά εκεί που πάντα διατήρησαν το επίπεδο της αντιπαράθεσης στα πλαίσια του παιχνιδιού και όπου πάντα σχεδόν ότι συνέβαινε το αντιμετωπίσατε και εσείς με χιούμορ (άλλωστε μόνο αυτό ταιρίαζει σε ένα παιχνίδι).

Είχαμε ένα καλό παιχνίδι μαζί σας.

Προεπιλογή όλοι είναι σύμμαχοι αλλά νικάνε οι I

Ρε συ flogovole και mpourdoukloma και demi και λοιποι, μπορείτε να μου υποσχεθείτε ότι όταν τελίωσει ο server και μπεί στο αρχείο,
    δεν θα συνεχίσετε να γράφετε και εκεί για το ότι ίσως διαλυθει η cont-end και γίνουνε όλοι Ι τελικά;

Η ιστορία έγραψε:
    'Νικήσανε οι Ι' και δεν εννοώ οτι έγραψε τη νίκη, τη δήλωση απο 5-10 άτομα τουλάχιστον, αυτό έγραψε.
    Μέχρι στιγμής έχουμε τους Ι ως την πιο αγνώμων και εγωκεντρική συμμαχία, βάση στατιστικής ολοκληρωμένων Server.
    Αφου λοιπόν αυτό δεν έχει αλλάξει απο τότε,
    μην είστε τόσο προκλητικοί, όχι δεν θέλει κανείς άλλος να συμμαχίσει μαζί σας, αρκετά γλυκαθήκανε οι προηγούμενοι, να στε καλά

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa_romeo
    Γιατι αναφερεστε συνεχεια στο προηγουμενο s1 ?
    Δε σας συμφαιρει , λαθος πολιτικη , ο πρωτος s1 εγραψε ... νικητρια συμμαχια : immortals με το ww του dimath ...
    Kατι νεο εχετε να μας πειτε ???
    έτσι θα 'έγραφε' (ο καυμένος ποτέ δε το έγραψε απο μόνος του) και ο τωρινός s1, αλλα μπά
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fusitiras : 04-03-10 στις 16:24
    Fusitiras, proud member of YATA
    Είμαστε οι cont-end του grx, προσκυνήστε όλοι

Το avatar του χρήστη Ntountouka
    Περιοχή
    Thessaloniki

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flogovolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να βάλω στοίχημα?? Τρελός είμαι????
    Άλλωστε όπως λεν και στο χωριό μου
    "Στο τέλος ξυρίζουν το γαμπρό"

και στο χωριό της θειας μου

"Γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος"

Και εσύ τέκνο Μπουρδόκλωμα, όνομα και πράμα, πας να τους διασπάσεις??

Ότι και να λέμε σημασία έχει τι θα γράψει στο τέλος το ταμπλό

Cont-end ή w4w????
    Αυτό μόνο θα μετρήσει

ΥΓ Και στο διπλανό χωριό απτο δικό μου σοφά λένε
    "Που πας -=Μ=-αρία που πας -=Μ=-αριώ βιολιά βαρούν και πάω να δώ"
    Tελικα ακομα υπαρχουν παικτες στον Σ1 που δεν καταλαβαν τι εχει συμβει
    "Αλλου βαρουν τα οργανα και αλλου ειναι ο γαμος"....
    NO NTOUNTOUKA ...NO PARTY

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa_romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι αναφερεστε συνεχεια στο προηγουμενο s1 ?
    Δε σας συμφαιρει , λαθος πολιτικη , ο πρωτος s1 εγραψε ... νικητρια συμμαχια : immortals με το ww του dimath ...
    Kατι νεο εχετε να μας πειτε ???
    η μεριά σας συνεχώς επαναφέρει το τι έγινε πέρσι

αν θυμάμαι καλά και χρησιμοποιώντας τα λόγια του αρχηγού σας και μόνον αυτά, πέρσι νίκησε μια συμμαχία ονόματι FTW (σωστά το έγραψα?) και όχι η ~I~..... η ~Ι~ απλά συμμετείχε με σιτάρια και στρατούς..... κάτι σαν την φετινή CCCP ένα πράγμα δηλαδή. άρα ο πρώτος server δεν έγραψε νικήτρια συμμαχία εσάς. επίσης όπως ο ίδιος ο αρχηγός σας το ξεκαθάρισε , προσπάθησε να μας πείσει ότι δεν υπήρξε ποτε ~Ι~ φέτος. τελικά αυτή η συμμαχία δεν είναι αθάνατη όπως θα θέλανε να πιστεύουν κάποιοι... πολύ μου αρέσει πάντως που μερικά πράγματα έχουν δυο αναγνώσεις για εσάς. αναλόγως την περίσταση...

( και για να προλάβω τυχόν ευφυολογήματα από μέρους της ~I~ να τονίσω ότι κάτι ανάλογο δεν ισχύει για την cont-end γιατί πολύ απλά δεν υποστηρίξαμε ποτε αυτήν την τραγελαφική αντίληψη..... )

πέρσι νίκησε η FTW, αλλα αυτό ήταν πριν ένα χρόνο και κάτι.... κάτι νέο έχετε να μας πείτε?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mpourdouklwma Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΑΑΑ και τώρα που το θυμήθικα

τι ωραιο ειναι να σε πουλανε οι συμμαχοι σου εε????

απίστευτη αίσθηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ας ρωτήσουμε τα smurfs.... κάποιος μου είπε ότι τους πούλησαν εκεί στην W4W την τελευταία στιγμή και γί'αυτό αποχώρησαν όπως ήρθαν. τρέχοντας....

Προεπιλογή

Τα συγχαρητήρια και από εμένα στον Konsak για την οργάνωση.

D.J. τελικά τα βιντεάκια σου είπαν περισσότερα από τα λόγια που έγραψες. Είναι η ψυχή τελικά που μετράει και όχι το σώμα και η ψυχή υπάρχει στους Τιτάνες και τους φίλους τους

Και πάλι συγχαρητήρια, αλλά περισότερο στα παιδιά που συμμετείχαν στην επιχείρηση άσχετα με την προέλευση τους

Περιοχή
    Denmark

Προεπιλογή Σκέψεις και απόψεις για τον s1

Για εμένα πάλι ούτε καν εντυπωσιακό,ένα απλό παραμύθι είναι όπως όλα αυτά της κατηγορίας του...
    Λυπάμαι πάντως αυτούς που κάθονται και τα διαβάζουν και αναλώνουν τον χρόνο τους σε ανοησίες,δηλαδή Ε Λ Ε Ο Σ πια...

Εγώ όμως έχω ακόμη μία απορία ---> Γιατί πρέπει να λέγεται Χάρι Πόττερ και όχι Χάλι Πόττερόνομα και πράγμα δηλαδή...
    Με αυτή την απορία θα πάω...

Σελίδα 20 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 10181920

Παρόμοια Θέματα

1. Πως να αποφύγετε το Farming.... (Aπόψεις παικτών)
    By RuLeR in forum Πληροφορίες και Οδηγοί
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-06-10, 15:55
  2. S4-Απόψεις
    By indefix_95 in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-11-09, 14:26

Δικαιώματα - Επιλογές