Σελίδα 3 από 20 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 197

Θέμα: Σκέψεις και απόψεις για τον s1.

KOINOKTIMOSINI
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KRITAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    άκου φίλε Μπάμπη.... υπόδουλος δεν γίνεται κανεις αν δεν το θέλει ή αν δεν το ανεχθεί ο ίδιος..... καλο θα ήταν λοιπόν να μην πέφτεις στα ίδια σφάλματα με αυτά των όψιμων συμμαχων σου και να προσεχεις λίγο περισσότερο το πως χαρακτηρίζεις τρίτους...... και αν εσύ αισθανόσουν υπόδουλος καλά έκανες και έφυγες. αλλα ή θα προσέχετε τι γράφετε και πως το γράφετε ώστε να μην αφήνετε υπόνοιες ή καλά θα ήταν να μην προτρέχετε σε χαρακτηρισμούς. το ήθος της antant λοιπόν της οποιας ήσουν μέλος, δεν ήταν ήθος δουλικότητας. και μάλλον ήταν ποιο ευγενές ήθος από αυτό που επιλέξατε να επιδείξετε εσείς με τις τελευταίες κινήσεις και έργα και λόγια σας .....
    αποφασίζετε και στρέφεστε έμμεσα αναντίον της antant..... αυτό λέγεται αχαριστία από μέρους σας.

Η φράση του Ηράκλειτου "ουδείς ασφαλέστερος εχθρός του ευεργετηθέντος" θα σας χαρακτηρισει μελλοντικά αν συνεχισετε να χορεύετε στον σκοπό που σας υπαγορεύουν οι όψιμοι σύμμαχοι σας..... πάρτε τηλέφωνο τον εργοτέλη τον γεροδρακο την ρένια και οποιον άλλον θελετε και τολμήστε να τους πείτε υπόδουλους και δουλικούς χωρίς να κοκκινίσετε και να ντραπείτε ... αχαριστία!!!!!
    Ακου φιλε μου , και σε παρακαλω να μην επανελθουμε , γιατι θα πεσεις και εσυ στα τρυπακια που ξεκαθαρα για μενα και οχι μονο εχουν πεσει μερος των διοικουντων της ΑΝΤΑΝΤ , εχω εξαιρεσει καιμε ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ την CB και συνολικα το κομματι που εκπροσωπεις , και εχω αναφερει οτι ΟΛΟΙ αυτοι οι Αθρωποι - Φιλοι ΕΞΑΙΡΟΥΝΤΑΙ , τωρα αν εσυ θες να παιξεις και το δικηγορο των υπολοιπων, δικαιωμα σου , αλλα αποφυγε χαρακτηρισμους και κρισεις που οχι μονο μειωνουν αλλα και ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ τον αλλο , σε παρακαλω πολυ.
    Ασε που εν προκειμενω , οψιμα βιαζεσαι να με προσβαλεις μιας και δεν υπονοω τιποτα περα απο το ερωτημα που κανω στον φιλτατο Τασο .

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Raiden Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν αυτο δεν ειναι κραξιμο φιλε μου τοτε τι ειναι?
    Γνωριζεσαι και απο χθες με τον κυριο?
    Ξερεις τι ανθρωπος ειναι στην πραγματικη του ζωη?
    Και αν ναι τι σε νοιαζει αυτο?
    Ενα παιχνιδι παιζουμε.
    Καθε φορα τα ιδια και τα ιδια!
    Και στην τελικη εγω βλεπω οτι πολυ περισσοτερες συμμαχιες προτιμησαν να συμμαχησουν μαζι του παρα μαζι σας.Γιατι αραγε????
    Ειναι ολοι οσοι παιζουν το παιχνιδι χαμηλοτερης νοημοσυνης απο εσας και δεν τον εχουν καταλαβει μηπως ακομα?
    Οσο συνεχιζετε τα ιδια και τα ιδια τοσο χειροτερευετε τη θεση σας στο παιχνιδι.
    Στο τελος θα φυγουν και οι λιγοστοι συμμαχοι που εχετε.
    Μην υποτιματε κανεναν.Μπουμερανγκ σας ερχεται.Δεν το εχετε καταλαβει τοσο καιρο?

Υ.Γ.Παρολη την καλη μου διαθεση να γινει διαλογος σε καθως πρεπει επιπεδα,στο τελος μονο η διαθεση μου μενει αγαπητε φλογοβολε.
    Αν οντως βοηθουσα στη διεξαγωγη διαλογου σημερα δε θα επικρατουσε αυτο το χαος στο φορουμ.
    Οποιος ερχεται να γραψει τη γνωμη του,το μετανοιωνει...
    Έχω νονό κύριε Raiden
    Silent wonder με βάφτισε
    Δεν χαρακτήρισα και ούτε θεωρώποτέ και κανένα χαμηλότερης νοημοσύνης. Απλά τυγχάνει να διαφωνώ με ορισμένους που και αυτοί τυγχάνει να διαφωνούν με εμένα, χωρίς να θεωρώ ότι με θεωρούν χαμηλότερης νοημοσύνης
    Αλήθεια ποιο το νόημα του post σας?
    Προσθέτουμε τώρα τίποτα στη συζήτηση?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Silent Wonder : 23-02-10 στις 00:04

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Silent Wonder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω νονό κύριε Raiden
    Silent wonder με βάφτισε
    Δεν χαρακτήρισα ποτέ και κανένα χαμηλότερης νοημοσύνης. Απλά τυγχάνει να διαφωνώ με ορισμένους που και αυτοί τυγχάνει να διαφωνούν με εμένα, χωρίς να θεωρώ ότι με θεωρούν χαμηλότερης νοημοσύνης
    Αλήθεια ποιο το νόημα του post σας?
    Προσθέτουμε τώρα τίποτα στη συζήτηση?
    Προσπαθησατε να μειωσετε εναν ανθρωπο που ανοιξε με πολυ ευγενικο υφος ενα θεμα αγαπητε μου.
    Εξ'αρχης καταστρεψατε το διαλογο δημιουργωντας ενα πολεμικο κλιμα και τωρα που οι εοσφοροι και οι λοιποι δεν γραφουν εχετε γινει πιο συζητισιμος ξαφνικα.
    Δεν υπαρχει κανεις τωρα να σιγονταρει τα ειρωνικα ποιηματακια σας.Δυστυχως για εσας κλειδωθηκαν οι περισσοτεροι.

Το νοημα του ποστ μου ειναι το εξης:
    Τοσο καιρο υποβιβαζετε μια ολοκληρη συμμαχια εξ'αιτιας του ονοματος της.
    Υποβιβαζετε επισης εναν ανθρωπο για τις ονομασιες που επελεξε για τα χωρια του.
    Δε λεω οτι μου αρεσουν οι ονομασιες,αλλα εκτος του οτι μου ειναι αδιαφορες εμενα,ποσο μαλλον ειναι αδιαφορο για τον συγκεκριμενο παιχτη να σκεφτει μηπως πειραζουν καποιον αλλον παιχτη αυτες οι ονομασιες.
    Μηπως επρεπε να σας παρει και τηλεφωνο να σας ρωτησει πως θελετε να ονομασει τα χωρια του σε ενα ΠΑΙΧΝΙΔΙ?
    Κι εμενα δε μου αρεσουν καποια πραγματα προφανως σε προφιλ και ονομασιες χωριων,οπως και του καθενος αλλα δε βλεπω να εχει βγει ο καθενας και να το κανει θεμα...
    Και καταληγω λοιπον.
    Οταν υποβιβαζετε μια ολοκληρη συμμαχια για τα δηθεν πιστευω (ειτε ισχυουν ειτε οχι εμενα δε με ενδιαφερει ουτε λιγο αυτο) των παιχτων η των αρχηγων που την απαρτιζουν δεν υποτιματε εμμεσως τη νοημοσυνη των ανθρωπων που αποφασισαν να συνεργαστουν μαζι της?
    Εξηγηστε μου σας παρακαλω πως εξηγειτε οτι τοσες συμμαχιες συνασπιστηκαν με τους ΕΕΧ.
    Πως γινεται τοσο οφθαλμοφανη πραγματα για εσας οι αλλοι να μην τα ειδαν.
    Δε νομιζετε οτι παιζετε με τη νοημοσυνη μας?
    Ειναι δυνατον να ισχυουν ολα αυτα που λετε?
    1/2 GAVS S1/-=K=-
    Batigol1982 S1/-=Μ=-
    Raiden S4/=CLS=

Προεπιλογή

Προσπαθησατε να μειωσετε εναν ανθρωπο που ανοιξε με πολυ ευγενικο υφος ενα θεμα αγαπητε μου.
    Εξ'αρχης καταστρεψατε το διαλογο δημιουργωντας ενα πολεμικο κλιμα και τωρα που οι εοσφοροι και οι λοιποι δεν γραφουν εχετε γινει πιο συζητισιμος ξαφνικα.
    Δεν υπαρχει κανεις τωρα να σιγονταρει τα ειρωνικα ποιηματακια σας.Δυστυχως για εσας κλειδωθηκαν οι περισσοτεροι.

Το νοημα του ποστ μου ειναι το εξης:
    Τοσο καιρο υποβιβαζετε μια ολοκληρη συμμαχια εξ'αιτιας του ονοματος της.
    Υποβιβαζετε επισης εναν ανθρωπο για τις ονομασιες που επελεξε για τα χωρια του.
    Δε λεω οτι μου αρεσουν οι ονομασιες,αλλα εκτος του οτι μου ειναι αδιαφορες εμενα,ποσο μαλλον ειναι αδιαφορο για τον συγκεκριμενο παιχτη να σκεφτει μηπως πειραζουν καποιον αλλον παιχτη αυτες οι ονομασιες.
    Μηπως επρεπε να σας παρει και τηλεφωνο να σας ρωτησει πως θελετε να ονομασει τα χωρια του σε ενα ΠΑΙΧΝΙΔΙ?
    Κι εμενα δε μου αρεσουν καποια πραγματα προφανως σε προφιλ και ονομασιες χωριων,οπως και του καθενος αλλα δε βλεπω να εχει βγει ο καθενας και να το κανει θεμα...
    Και καταληγω λοιπον.
    Οταν υποβιβαζετε μια ολοκληρη συμμαχια για τα δηθεν πιστευω (ειτε ισχυουν ειτε οχι εμενα δε με ενδιαφερει ουτε λιγο αυτο) των παιχτων η των αρχηγων που την απαρτιζουν δεν υποτιματε εμμεσως τη νοημοσυνη των ανθρωπων που αποφασισαν να συνεργαστουν μαζι της?
    Εξηγηστε μου σας παρακαλω πως εξηγειτε οτι τοσες συμμαχιες συνασπιστηκαν με τους ΕΕΧ.
    Πως γινεται τοσο οφθαλμοφανη πραγματα για εσας οι αλλοι να μην τα ειδαν.
    Δε νομιζετε οτι παιζετε με τη νοημοσυνη μας?
    Ειναι δυνατον να ισχυουν ολα αυτα που λετε?
    αν σας εξηγούσα θα ξαναέβγαινα εκτός θέματος.
    Καλό σας βράδυ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Silent Wonder Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν σας εξηγούσα θα ξαναέβγαινα εκτός θέματος.
    Καλό σας βράδυ
    Το θεμα ειναι οσο πιο γενικο θα μπορουσε να ειναι.
    "Σκεψεις και αποψεις για τον s1".
    Δεν νομιζω οτι ξεφευγουμε οποια κι αν ειναι η απαντηση σας θα ειναι μια αποψη σχετικα με τον s1.
    Αυτα λοιπον που σας ρωταω τα σκεφτομαι καιρο τωρα και απλα περιμενω μια ειλικρινη απαντηση απο μερους σας και οποιον αλλον υποστηριζει η εχει υποστηριξει την ιδια αποψη με εσας.
    Οι ερωτησεις μου υπαρχουν στο προηγουμενο ποστ μου.
    Αν αλλαξετε γνωμη εδω ειμαστε.
    Καλο σας βραδυ.
    1/2 GAVS S1/-=K=-
    Batigol1982 S1/-=Μ=-
    Raiden S4/=CLS=

Προεπιλογή

Το θεμα ειναι οσο πιο γενικο θα μπορουσε να ειναι.
    "Σκεψεις και αποψεις για τον s1".
    Δεν νομιζω οτι ξεφευγουμε οποια κι αν ειναι η απαντηση σας θα ειναι μια αποψη σχετικα με τον s1.
    Αυτα λοιπον που σας ρωταω τα σκεφτομαι καιρο τωρα και απλα περιμενω μια ειλικρινη απαντηση απο μερους σας και οποιον αλλον υποστηριζει η εχει υποστηριξει την ιδια αποψη με εσας.
    Οι ερωτησεις μου υπαρχουν στο προηγουμενο ποστ μου.
    Αν αλλαξετε γνωμη εδω ειμαστε.
    Καλο σας βραδυ.
    Θα εισέλθουμε σε προσωπικές αντιπαραθέσεις, στη συνέχεια θα μετέχουν και άλλοι.... και άλλοι ...... και άλλοι..... και θα ξεφυγουμε
    Το έχουμε ξαναζησει, δεν είναι η πρώτη φορά.
    Αν επιθυμείτε στείλτε μου προσωπικό μήνυμα και θα σας απαντήσω

Προεπιλογή

Για να ξαναεπιστρέψω στο θέμα μετά τη συζήτηση με τους απανταχού δικηγόρους.....
    Οι ΑΝΤΑΝΤ κατάφεραν να κάνουν ένα εκπληκτικό διπλωματικά παιχνίδι. Από τη στιγμή που για τους γνωστούς λόγους έπαψαν να συνεργάζονται με τους w4w οι κινήσεις τους ήταν ιδανικές για να φτάσουν εδώ που έφτασαν. Ενώθηκαν όλες οι μικρές συμμαχίες δημιουργόντας τους ΑΝΤΑΝΤ κάνοντας ένα αξιοσημείωτο 3ο πόλο ο οποίος όμως κινδύνευε διότι οι 2 αντίπαλοι πόλοι γνώριζαν ότι θα τους έβαζαν στη μέση με σκοπό να τους αποδυναμώσουν πριν την τελική μάχη. Συνάπτοντας λοιπόν συμμαχία με τους Μυρμιδόνες και τους Χριστιανούς αποδυνάμωσαν πλήρως τους w4w ενώ ταυτοχρονα συνέχισαν το παιχνίδι αλώβητοι.
    Οι Μυρμιδόνες και οι Χριστιανοί γνωρίζουν ότι θα φάνε τα χάμμερ των w4w, έτσι οι ΑΝΤΑΝΤ τους είναι πλέον απαραίτητοι, γιατί μόνο μέσω αυτών μπορούν να πανηγυρίσουν πλέον τη νίκη. Γιαυτό και όλες οι συντονισμένες προσπάθειες περί κοινών θαυμάτων με κοινούς holders στο θαύμα του Κορσίκιου και στα υπόλοιπα θαύματα.
    Η αλήθεια είναι ότι όπως βαίνουν τα πράγματα οι ΑΝΤΑΝΤ θα καταφέρουν όχι μόνο να είναι οι μεγάλοι νικητές αλλά να είναι και μεγαλόψυχοι νικητές αφού θα δωρίσουν και ένα μικρό κομμάτι από τη νίκη τους στους κακομοίριδες τους συμμάχους τους, βλέποντας τους να τους τρέχουν τα σάλια τους.

ghostrider
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thor127 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν κερδίσουν τον server οι w4w, νικητές θα είσαστε όλοι ισόποσα σωστά? Ακριβώς αυτό ισχύει και με την cont-end. Αυτό προσπαθώ να εξηγήσω, με τη σύμφωνη γνώμη των μερών που απαρτίζουν την cont-end. Δεν υπάρχουν θαύματα της ΕΕΧ η θαύματα της Μ. Υπάρχουν θαύματα της cont-end. Θα τα υπερασπιστούμε όλοι μαζί όλα μαζί ανάλογα την κατάσταση που επικρατεί. Δεν νοούνται ξεχωριστά, απο τη στιγμή που η υποστήριξη όλων των θαυμάτων είναι γενική. Σχετικά με τους ΑΝΤΑΝΤ, θεωρώ πως σε επίπεδο διπλωματίας λειτούργησαν πολύ σωστά. Αν μόνοι τους αποτελούσαν τον υποτιθέμενο πιο αδύναμο 3ο πόλο, καταφέραμε όλοι μαζί να φτιάξουμε μια ισχυρή συμμαχία, με αξιώσεις για την νίκη. Είναι πολύ θετικό που οι συμμαχίες που απαρτίζουν την cont-end κατάφεραν σε λίγο σχετικά χρονικό διάστημα να καταφέρουν μια εξαιρετική συνεργασία σε όλα τα επίπεδα.

Τέλος σε ότι αφορά προσωπικά εμένα, νομίζω πως δεν θίγω κανέναν, πως συζητώ πάντα κόσμια και εντός θέματος. Θα δεχόμουν οποιαδήποτε κριτική για κινήσεις μου, σωστές η λάθος μέσα στο παιχνίδι, είτε σε επίπεδο διπλωματίας, συμπεριφοράς κτλ. Αλλα πράγματα νομίζω πως δεν έχουν να κάνουν καθόλου με το παιχνίδι και θα παρακαλούσα για οτιδήποτε άλλο, όποιος θέλει να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.

Νομίζω (και ελπίζω) πως δίνω μια αντικειμενική εικόνα των δεδομένων στην cont-end, τουλάχιστον απο την οπτική γωνία του αρχηγού ενός εκ των τμημάτων της. Νομίζω πως το διπλωματικό κομμάτι της cont-end κατάφερε να δημιουργήσει τις προυποθέσεις μιας νίκης. Πιστεύω πως σε αυτό το κομμάτι, η w4w δεν τα κατάφερε τόσο καλά. Αντίστοιχα, στον προηγούμενο s1, συνέβει το αντίθετο. Η παράταξή μας δεν λειτούργησε και πολύ καλά σε διπλωματικό επίπεδο, σε αντίθεση με την ftw που τα κατάφερε πολύ καλύτερα, με εμφανή τα αποτελέσματα Θα ήθελα να ακούσω (και ενδεχομένως να συζητήσουμε) τέτοια θέματα με εκπροσώπους της w4w... εκτός κι αν είναι ακόμα πολύ νωρίς, και πρέπει να περιμένουμε όλοι το τέλος του server για να τα πούμε χωρίς να επηρρεαστεί το αποτέλεσμα.
    Καλημέρα στο φιλοθεάμον κοινό του forum του ελληνικού travian.

Όπως ανέφερα και σε προηγούμενο post μου στο ίδιο θέμα, η δημιουργία του τη συγκεκριμένη στιγμή αποτελεί εκ των πραγμάτων ένα μικρό προβληματάκι καθώς αρκετοί εκ των επικεφαλείς της w4w βρίσκονται τιμωρημένοι και δεν μπορούν να απαντήσουν, όπως επίσης και επικεφαλείς συμμαχιών της πλευράς της cont-end.

Στον συγκεκριμένο server λοιπόν υπάρχουν, έως αυτή τη στιγμή τουλάχιστον, δύο πλευρές.

Από τη μία πλευρά η w4w όπου έχει κοινό όνομα τόσο για τις συμμαχίες που την αποτελούν όσο και για τα θαύματα που έχει. Και από την άλλη υπάρχει η cont-end με διαφορετικές ονομασίες στις συμμαχίες που την απαρτίζουν. Μία υπερσυμμαχία ή συνασπισμός που αποτελείται από πολλές "παρατάξεις" όπως αποκάλεσες προηγουμένως τις συμμαχίες αυτές. Τώρα τι δουλειά έχουν οι "παρατάξεις" σε ένα παιχνίδι δεν μπορώ να το καταλάβω αλλά δεν θα μείνω εδώ.

Αν κερδίσουν λοιπόν οι w4w τον server θα είναι μία εκ των μεγαλύτερων εκπλήξεων που έχει γίνει ποτέ σε server του travian και καθώς οι ονομασίες όλων των μελών της είναι κοινές κανένας δεν μπορεί να θέσει θέμα για το αν κέρδισαν οι ~Ι~, οι ~Η~, οι ~C~, οι ~Τ~, οι ~Ε~, οι ~L~F~, οι ΙΝV, οι ΤΜS γιατί πολύ απλά όλες οι συμμαχίες αυτές που απαρτίζουν τον συνασπισμό w4w έχουν κοινή ονομασία, λειτουργούν σαν μία ομάδα αλλά πάντα σευόμενοι την αυτονομία ο ένας του άλλου.

Αν κερδίσουν οι cont-end θα είναι το αναμενόμενο αποτέλεσμα που περιμένει το 99% του server και του ελληνικού travian συνολικά, η διαφορά εδώ σε σχέση με την w4w έγγυται στο εξής: επιλογή της υπερσυμμαχίας των WW cont-end είναι να κρατηθούν τα ονόματα των συμμαχιών και επομένως καλώς ή κακώς ο κάθε λογαριασμός που κατέχει θαύμα έχει και αναφορά στην προηγούμενη συμμαχία του.

Έτσι λοιπόν έχουμε:
    Corsicios ---> cont-end - antant - CSU
    Illuminati ---> cont-end - antant - CB
    Destro ---> cont-end - N-=M=-S
    Dimis neverland ---> cont-end - EEX
    aris3 ---> cont-end - -=M=-
    Fallafel ---> cont-end - antant - Chain of
    Dj-abart ---> cont-end - RS
    hatzidi2 ---> cont-end - -=M=-

Εδώ και πάρα πολύ καιρό έχετε γράψει στο forum εκπρόσωποι των συμμαχιών που αποτελούν την cont-end (συμμαχία θαυμάτων και μόνο) ότι θα βγάλετε κοινή ανακοίνωση εκ μέρους της cont-end και ακόμα δεν το έχετε κάνει, σε λίγες μέρες εφόσον το πρωπορευόμενο θαύμα δεν χτυπηθεί ο server τελειώνει και ακόμα δεν το έχετε κάνει. Μπορεί με το συγκεκριμένο θέμα που άνοιξε ο επικεφαλής της ΕΕΧ να ήθελε να κάνει κάτι αντίστοιχο αλλά παρατηρώντας και διαβάζοντάς το ξανά και ξανά δεν αντιλαμβάνομαι κάτι τέτοιο.

Βέβαια υπάρχουν κάποιες διαφοροποιήσεις σε σχέση με προηγούμενα post ή σε post σε άλλα forum εκτός travian την ίδια χρονικά περίοδο οι οποίες είναι οι εξής:

- Δεν γίνεται καμία αναφορά στην συμμαχία -=Μ=-
    - Δεν γίνεται καμία αναφορά στην αναλυτική ονομασία των αρχικών ΕΕΧ
    - Δεν υπάρχει η υπογραφή "Ζήτω η ΕΕΧ"
    - Δεν υπάρχει όμως και υπογραφή "Ζήτω η cont-end"

Τα πεπραγμένα των συμμαχιών μέσα στο παιχνίδι, ξεκινώντας ακόμα και από το όνομά της σαφώς και αποτελούν μέρος του παιχνιδιού και πρέπει να συζητιούνται.

Τα πεπραγμένα των παικτών και μάλιστα αρχηγών-διπλωματών είτε αυτά αφορούν τη διπλωματία της συμμαχίας-παράταξής τους, είτε τα προφίλ τους, είτε τα ονόματα των χωριών τους, είτε τα ονόματα των ηρώων τους, είτε οι καταλήψεις χωριών και επιθέσεις τους αποτελούν όλα μέρος του παιχνιδιού και πρέπει να συζητιούνται σε έναν ελεύθερο δημοκρατικό διάλογο.

Τέλος καθώς συζητάμε για ένα παιχνίδι, υπάρχουν 3 πράγματα τα οποία χρίζουν δημόσιας απάντησης εκ μέρους του επικεφαλή-διπλωμάτη της ΕΕΧ τα οποία είναι:

1. Επίθεση ΕΕΧ στον ΚRITAS και άδειασμα της άμυνας λίγα λεπτά πριν φτάσουν οι επιθέσεις.
    2. Επίθεση 600rr σε χαμεροχώρι παίκτη της w4w με το γνωστό μήνυμα "...Χρήση από ίδιο PC"
    3. Ο Vascontselos παίζει σε αυτό τον server;

Προεπιλογή

Απαντώ λοιπόν:

Ζήτω η cont-end!

ghostrider
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thor127 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απαντώ λοιπόν:

Ζήτω η cont-end!
    Χαίρομαι που αντιλαμβάνεστε σιγά σιγά πολλά που σας καταμαρτυρούν όλο τον καιρό που ασχολείστε με το ελληνικό travian. Καλό θα ήταν βέβαια τα ίδια να λέγατε και σε άλλα forum την ίδια χρονική περίοδο και όχι μόνο στο forum του travian γιατί κάτι τρέχει με τη συγκεκριμένη στάση σαν κάτι να θέλετε να μας κρύψετε ένα πράμα!

Επίσης κάτι λέγατε για συζήτηση, στο προηγούμενο μήνυμα η μοναδική σας απάντηση ήταν αυτή.

Ωθείτε τη συζήτηση στα ουράνια και χαίρομαι για αυτό, η ίδια τακτική που ακολουθείτε πάντα όταν δεν μπορείτε να απαντήσετε, όταν δεν μπορείτε να συζητήσετε.

Και εύχομαι και ελπίζω να συνεχίσετε να απαρνιέστε, έστω και μόνο στο forum του ελληνικού travian, το όνομα της συμμαχίας σας.

Ζήτω!

Σελίδα 3 από 20 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Πως να αποφύγετε το Farming.... (Aπόψεις παικτών)
    By RuLeR in forum Πληροφορίες και Οδηγοί
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-06-10, 15:55
  2. S4-Απόψεις
    By indefix_95 in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-11-09, 14:26

Δικαιώματα - Επιλογές